Feromony


Co to są feromony? Czym są feromony?

co to feromonyZastosowanie feromonów:
Wzbudzanie silnego pożądania płci przeciwnej (więcej)
Do uwodzenia płci przeciwnej (więcej)
Charyzma i dominacja w grupie (więcej)

Chcąc wyjaśnienia czym są feromony, warto w ogóle wspomnieć o tym, od czego to słowo pochodzi. Otóż wywodzi się ono z języka greckiego, a konkretnie od słów ferein i horme, które na polskie oznaczają przekaźnik podniecenia. Feromony to najprościej ujmując lotne substancje chemiczne, które wydzielane są przez człowieka. Stanowią one podstawę w zakresie komunikacji zachowawczej, mającej na celu wymianę informacji pomiędzy ludźmi.
Feromony w dzisiejszych czasach kojarzą się przede wszystkim z preparatem, który ma na celu przyciągnąć uwagę otoczenia, albo płci przeciwnej. Takie specyfiki dedykowane są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Oczywiście z zachowaniem konkretnych różnić w składzie produktu, tak by każdy z nich wyróżniał się odpowiednim działaniem.
Na rynku dostępne są feromony mające działanie seksualne, a także w pewnym sensie biznesowe, które po prostu mają tworzyć przystępną atmosferę współpracy. Jeżeli chodzi o te pierwsze, najczęściej sięgają po nie mężczyźni, którzy wybierając się do klubu, chcą zwrócić na siebie uwagę otoczenia i przede wszystkim wzbudzić zainteresowanie swoją osobą u kobiet. Feromony te mają mu dodać pewności siebie, a także sprawić, by był postrzegany jako silny, męski, opiekuńczy. Podobnie jest z kobiecymi feromonami, które stosowane są celem zainteresowania jak największej liczby mężczyzn. W tym przypadku po dany preparat sięgają najczęściej kobiety, które mają problemy ze znalezieniem drugiej połówki, albo też te, które chcą dominować w grupie ludzi – bo tak właśnie działają feromony. W biznesie jak już wiadomo również są bardzo ważne. Wybierając się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy, a może w celu załatwienia ważnych spraw w urzędzie, wielu ludzi sięga po ten specyfik i to głównie ze względu na jego specyficzne działanie. Oczywiście tu mowa jest już o preparacie biznesowym, który ma wpłynąć jedynie na zwiększenie pewności siebie. Jego działanie powoduje, iż rozmówca jest zdecydowanie chętniejszy do negocjacji, chce przebywać w otoczeniu danej osoby, bywa nawet skory do pomocy. Dlatego też specyfik wydaje się wręcz niezbędny w takich sytuacjach.
Feromony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, dostępne są w niedużych buteleczkach, często w tak zwanych atomizerach, które pozwalają na łatwą aplikację. Są poręczne, a dzięki temu można je zabrać ze sobą, wkładając do torebki czy do kieszeni marynarki – jak by to zapewne uczynili mężczyźni. Nie powinno się jednak przesadzać z ilością kropli aplikowanych na ciało czy ubranie. Produkt ogólnie uznawany jest za skuteczny, dlatego też należy stosować taką ilość, jaka została uwzględniona w instrukcji.
Feromony najprościej dostać w sklepach internetowych. Jest nie tylko duży wybór – co jest dużym plusem, ale też produkty te dostępne są w atrakcyjnych cenach. A poza tym każdy, kto decyduje się na taki zakup, nie musi przynajmniej zdradzać, że chce stosować ten specyfik. To dla niektórych przede wszystkim z tego względu, jest najwygodniejsze rozwiązanie. Sprawne zakupy przez Internet to też zaleta. Dzięki temu w krótkim czasie można stać się posiadaczem tej magicznej mikstury.

Szukane frazy – Co to są feromony, Czym są feromony, Co to feromony

Dodano 3 opinie do “Co to są feromony? Czym są feromony?”

 1. gcfdgc napisał(a):

  czy ktos wie gdzie mozna kupic oryginalne feromony !!!??

  • FeroManiak napisał(a):

   Ja kupuję tutaj http://www.feromony.pl i wg. mnie jedyny sklep oryginalny , trochę trzeba sie wykosztować, ale efekt murowany. Wg. mnie najlepszy i pewny efekt dają zestawy startowe które tam znajdziesz tj. btb + pheromax. Ja już wiele testowałem, w różnej konfiguracji i zestaw startowy daje 100% mocy, szczególnie w relacjach damsko-męskich…

 2. brex napisał(a):

  Myślę, że co to feromony to każdy wie, ale pamiętajcie ,że feromony początkowo wytwarzali naturalnie ludzie, chociaż te syntetyczne, które można kupić w necie są o wiele bardziej skuteczne. Rafał dobrze pisał o feromonach tutaj https://najlepszeferomony.wordpress.com/

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże