Feromony


Feromony Alchemy

Feromony AlchemyOryginalne Alchemy kupisz tutaj


Alchemy to niezwykle silnie stężone feromony, jakie można dostać na polskim rynku. A w porównaniu z innymi tego rodzaju specyfikami, są w całkiem atrakcyjnej cenie. Co prawda produkt zawiera tylko jeden feromon, ale jego skuteczność jest niepowtarzalnie ogromna. Cechą szczególną specyfiku jest przede wszystkim skuteczne działanie na płeć przeciwną. W tej kwestii opiniowany jest przez użytkowników bardzo pozytywnie. Pod tym kątem feromon wzbudza ogromne zadowolenie.

Alchemy to feromon bardzo często stosowany przez mężczyzn, którzy tym sposobem chcą zyskać zainteresowanie ze strony kobiet. Ich zdaniem skuteczność feromonu jest identyczna jak ta, którą opisuje sam producent. Ze względu na fakt, iż Alchemy dostępny jest w wersji dla mężczyzn i dla kobiet, także i one chętnie sięgają po dany produkt. Kobiety wykorzystują go celem wzbudzenia zainteresowania u mężczyzn. Chcą się im przypodobać, wywrzeć jak najlepsze wrażenie. Skuteczność w obu przypadkach jest pewna, a to za sprawą innowacyjnego, starannie dobranego składu.

Alchemy znajduje się w niedużym, szklanym flakonie. Można go nosić zawsze przy sobie i używać w dowolnym momencie. Pomimo niedużej pojemności, jest bardzo wydajny i gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Każdy z oferowanych feromonów różni się indywidualnym, ale jednocześnie bardzo delikatnym zapachem. Z uwagi na to, iż Alchemy dostępny jest w wersji dla kobiet i mężczyzn, produkty te nieco różnią się zawartością składników, ale ich działanie jest jednakowo wysokie.

Dodano 6 opinie do “Feromony Alchemy”

 1. Etu napisał(a):

  Alchemy są względnie tanie, bo można je nabyć za 40zł. Na początek są idealne – niedrogie i dość delikatne/nieagresywne. Można śmiało testować, ja zamawiam regularnie alchemy i moje opinie na temat tego feromonu w postaci oceny określiłbym jako 10/10 i widzę generalnie zawsze nagłą zmiane podejścia ludzi do mnie, i co najważniejsze działa na kobiety… Kobiety są czułe na feromony, nie wiem jak to działa, ale wyczuwają je i chcą być przy mężczyźnie, który feromonami pachnie.

 2. Batt napisał(a):

  Uzywałem Alchemy i używam do dziś. Sprawdzone, niedrogie zawsze zdają egzamin. Ale jednak do zadań specjalnych nadaje się pheromax + BTB. Drogie połączenie, ale kto spróbuje ten mieszanki uzależni się od feromonów 😛

 3. Raca86 napisał(a):

  Alchemy są najtańsze chyba jeśli chodzi o oryginalne feromony. A do tego skuteczne, ale osobiście ja używam najczęsciej BTB ,ale dużo droższy, dużo bardziej skutecze. Aczkolwiek na początek proponuję alchemy, albo alchemy + btb.

 4. FeroManiak napisał(a):

  Wg. mnie alchemy są słabe, tzn. coś tam dają, ale jak masz ciut więcej kasy to bierzcie BTB, a najlepiej BTB + pheromax, ja stosuję obecnie tylko ten mix, ale to wciąga jak narkotyk 🙂

 5. Karlos napisał(a):

  Wczoraj dostałem przesyłkę z alchemy. Zapach nijaki, tzn. niewyczuwalny raczej, przynajmniej jak dla mnie. Zastosowałem dziś pierwszy raz będąc na zakupach, oczywiscie na alchemy nałozyłem hugo bossa. Cięzko powiedziec coś więcej o działaniu bo chyba za wcześnie na jakies wnioski.

 6. Karina napisał(a):

  Alchemy zawsze mi się wydawały takimi feromonami dla par, żeby urozmaicić wieczór, poczuć znowu taką wieź, magię i chemię w związku np. na romantycznej kolacji jak kiedyś. Nam doradziła kiedyś znajoma zajmująca się sprzedażą feromonów spróbowania ich. I tak zdają egzamin od lat jesli potrzebuję podkręcić w moim związku trochę tempo i dodać namiętności.

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże