Feromony


Feromony BTB

feromony BTBFeromony BTB – strona producenta – sprawdź cenę <<


Feromony BTB to specyfik gwarantujący niezwykle silne pobudzenie narządów VNO zarówno kobiet jak i mężczyzn. To produkt szczególnie ceniony na rynku europejskim. Powszechnie określany jest jako magnes społeczny. Ma działanie zbliżone do zapachowych afrodyzjaków, a to oznacza, że pomiędzy kobietą a mężczyzną tworzy się silna więź zrozumienia i wzajemnego zainteresowania. Specyfik działa też na otoczenie, które staje się bardziej przyjazne, skore do rozmów, czy też otarte na wyświadczenie przysługi.

Co więcej, feromony BTB aktywnie ingerują w życie seksualne. Sprawiają, iż osoba pod ich wpływem staje się bardziej zrelaksowana, otwarta na wszelkie propozycje. Z uwagi na to, iż prowadzi do poprawy kontaktu z ludźmi, mogą być wykorzystywane również w celach biznesowych.

Mężczyzna po użyciu feromonów BTB sprawia wrażenie silnego, dominującego, ale i budzącego zaufanie. W ten sposób mężczyzna wywiera na kobiecie ogromnie pozytywne wrażenie, w skutek czego ta chce przebywać w jego obecności, a nawet otworzyć się przed nim. Kiedy po feromony BTB sięga kobieta, w oczach mężczyzny prezentuje swój seksapil i urok osobisty. Wówczas wydobywa z siebie najlepsze strony swojej kobiecości. W takiej sytuacji feromony mają wpływ na wyidealizowanie kobiety, jej ciała i charakteru. Sprawiają, iż mężczyźnie wręcz trudno jest pohamować swoje emocje.

Feromony BTB w połączeniu z zapachem perfum damskich i męskich tworzą niebywały aromat. Taka kompozycja przyprawia wręcz o szaleństwo na punkcie drugiej osoby. Dlatego też feromony same w sobie nie mają zapachu.

Feromony BTB to specyfik do wielorakiego zastosowania. Sprawdzi się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, podczas zajęć na uczelni, ale i przede wszystkim na randce, szczególnie tej pierwszej, kiedy to pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Dostępne wersje: BTB for Man(męskie) oraz BTB for Women(damskie), cena BTB: 183zł

Dodano 10 opinie do “Feromony BTB”

 1. Magda M napisał(a):

  Zastanawiam się nad zakupem feromonów BTB, czy mógłby ktoś napisać jakieś opinie czy to w ogóle działa?

 2. Woazniak napisał(a):

  Najlepsze feromony, sprawdzają się u mnie zarówna na spotkaniach biznesowych jak i na randkach.

 3. Igor napisał(a):

  Kobiety po BTB o wiele bardziej są chętne do nawiązywania kontaktów ze mną. Pracuję w dość dużej firmie i odkąd używam btb przykrytym dolce gabbane home to czuję się w centrum uwagi kobiet, które są bardzo pozytywnie do mnie nastawione. Wcześniej czułem się jakbym był powietrzem. Moja opinia na temat btb jest bardzo pozytywna i osobisćie uważam, że nie ma to nic wspólnego z plecebo. Zamierzam sprawdzić jeszcze inne feromony, ale wiem, że btb będzie gościć chyba dożywotnio na mojej półke obok perfumów.

 4. TylkoJa napisał(a):

  Nie mam wątpliwości, że BTB działa. Tylko ważne jest bardzo aplikowanie, nie można przesadzić. Kiedy uzywaem za pierwszym razem wylałem zbyt wiele tego na siebie i towarzyszył mi ból głowy, czułem się tak dziwnie pobudzony, poddenerwowany. To było za silne działanie. Ludzie rowniez podobnie sie zachowywali. Bylem na piwie z dwiema kolezankami z pracy, byly pobudzone, mowily od rzeczy, smialy sie caly czas i były jakieś takie niespokojne. Innym razem użyłem BTB znacznie mniej efekt był bardzo, dobry, byłem wrecz zszokowany, że to działa. Zarówno na mnie jak i na dziewczyne ,z ktora bylem na piwie. Być może to plecebo? Ciezko powiedziec, bo jeszcze testtuje,

 5. Bagis napisał(a):

  U mnie się nie sprawdzają. Tzn. zauważalna jest zdecydowanie otwartość kobiet jeśli stosuje się btb. Ale nie spodziewajcie się cudów, że kobiety będą przed wami klekać bo wyczują feromony…

 6. Adaśko napisał(a):

  Mam mega pozytywne opinie jeśli chodzi o BTB, nie sposób nie zauważyć jego działania. Generalnie z feromonami, a przynajmniej z btb jest tak, że jeśli ktoś poczuł feromony, którymi się wysmarowaliśmy na pewno to zauważymy. Są to dość silne sygnały szczególnie jeśli chodzi o kobiety. Mi btb poza tym pomaga przełamywac nieśmiałość. Studiuje na kierunku gdzie 75% osób to kobiet, do tego młode, a do gorsza(lub dla pewnych siebie lepiej) bardzo atrakcyjne. Feromony pomogły mi zapoznać się i złapać z innymi świetny kontakt. A idąc dalej… Spotykam się z jedną dziewczyną z roku, nie uważam, że to zasługa feromonów, ale myslę. że one zdecydowanie zmieniły moje podejście do ludzi i kobiet. Nawet jesli to tylko plecebo to odegrało swoją rolę świetnie 🙂 Ale to nie mogło być plecebo. Każdy kto spróbuję kilka razy btb uwierzy w ich działanie – to moja opinia.

 7. Poznanin napisał(a):

  Mój numer jeden, a w połączeniu z NPA to po prostu szok. Jestem inny człowiek wtedy, pobudzony, gotowy do działania, zawsze pewny siebie 😀

 8. Mich napisał(a):

  Spryskałem sie tym BTB a w sumie skropliłem na ciele i faktycznie kobiety stają się zaczepliwe, nawet te na ulicy

 9. Ajgorrr napisał(a):

  BTB używam zawsze kiedy mam gorszy dzień w pracy. Pracuje w farmacji jako przedstawiciel. Na ogół mam dobry humor i dobrze gada mi się z ludźmi i tego wymaga moja praca. Czasem jednak zła pogoda, niewyspanie, gorszy humor i nie ma się ochoty z nikim gadać, ani sztucznie uśmiechać. Wtedy wyciągam BTB jedną kroplę daje zawsze w okolicy nosa, na tym przedziałku jakby nad górną wargą, natomiast drugą krople rozcieram między palce wskazujące dwóch dłoni i taka roztartą krople wcieram za uszyi trochę na szyję. Po użyciu świat nabiera kolorów, chce się żyć, jest motywacja, lekki pobudzenia jak przy kawie, ale bez skoków ciśnienia jakiś większych. Ludzie sami się uśmiechają, co najwazniejsze dla mnie, mają na wstępie pozytywne nastawienie do mojej osoby, a to fundament w mojej robocie. Na imprezach nie używałem nigdy, więc się nie wypowiem.

 10. Trykot napisał(a):

  Używałem mixu pheromax oraz BTB i te połączenie działa na mnie niemal nakrotycznie, oczywiście w dobrym znaczniu tego słowa. Po użyciu tej kombinacji jestem bardzo pewny siebie, pełen energii, mam wrażenie, że świat należy do mnie, że inni faceci powinno mi się kłaniać w pas i co najlepsze to się dzieje. Mam wrażenie, że każdy mnie obserwuje ale w pozytywnym sensie, ze chciałby być bliżej mnie, ludzie zagadują, kobiety zagadują od rzeczy. Coś jest w tym połączeniu magicznego, ale to trzeba zdecydowanie sprawdzić na sobie, bo sam byłem bardzo sceptycznie nastawiony w ogóle do feromonów. Tym bardziej ,ze najpierw uzywałem BTB samego i średnio coś czułem i zauważyłem. Samo BTB działa u mnie tyle, że mam większe libido – serio, może dodaje ciut pewności siebie, kobiety nakręcają się, ale dopiero przy bliższym kontakcie, konkretnie intymnym. Z kolei solo Pheromax robi tylko ze mnie takiego trochę maczo,który idzie pewnie przed siebie i nikogo nie zauważa bo jest tutaj najważniejszym młodym Bogiem, otoczenie w postaci kobiet reaguje różnie, czasem nachalnie, czasem wrednie wręcz, jakby miała do mnie jakąś pretensję. Ale połączenie BTB + Pheromax uzupełnia się tak, że kobiety wariują wręcz. I to jest piękne 🙂
  Na stronie feromonów jest promocja teraz BTB+ Pheromax razem jak kupicie to 5 dych mniej – https://www.feromony.pl/pp/eutnbmf10

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże