Feromony


Feromony Chikara

ChikaraFeromony Chikara – przejdź do strony producenta <<


Feromony Chikara to moc i siła – tak można by w skrócie opisać ten produkt. Co wyróżnia go na tle innych tego rodzaju specyfików? A chociażby zapach, który ujmuje swoją tajemniczością. Jest dość specyficzny, prowokujący do kontaktu ze strony kobiety. Ten niepowtarzalny produkt stworzony przez amerykańskiego producenta, to połączenie aż siedmiu feromonów wyróżniających się bardzo wysokim stężeniem.

Feromony Chikara sprawiają, że mężczyzna który ich używa wzbudza większe zaufanie otoczenia i wywiera na nim większą uległość. Mężczyzna zyskuje uwagę kobiet, a także czuje z ich strony chęć bliższego poznania. Z kolei inni mężczyźni stają się posłuszni i zgrywają przyjaciół. Specyfik ingeruje również w zachowanie samego mężczyzny, który jest bardziej pobudzony, doskonale się bawi i wyróżnia się przebojowością.

Feromony Chikara mają szerokie zastosowanie. Można używać do celu pomyślnego załatwienia spraw w urzędach czy bankach. Można stosować przed różnymi, ważnymi rozmowami, a także przed wyjściem do klubu. Feromony te mają specyficzny zapach. Jest typowo męski, elegancki, harmonijny i zarazem uwodzicielski. Sprawdzi się w czasie ważnych spotkań, ale i przyda się w celu wprowadzenia do związku miłości i namiętności. Może wywołać wręcz pożądanie, a nawet przyczynić się do ponownego zakochania.

Feromony Chikara znajdują się w pojemnym atomizerze. Jego zawartość wystarcza na przeszło pół roku stosowania. Produkt można aplikować bezpośrednio na ciało, ale i na ubranie. Przed użyciem warto zapoznać się z instrukcją.

Chiakra 15ml – cena – 247zł

 

Dodano 2 opinie do “Feromony Chikara”

  1. Tymek napisał(a):

    W swojej karierze feromonowej próbowałem próbek pheromaxa, mialem tez okazje użyc btb i npa. Więc chyba liderów feromonowych 🙂 Jednak na mnie najlepiej działa własnie chikara. Tzn, na mnie jak na mnie, ja ni czuje jako tako działania, ale widzę, że płeć przeciwna czuje. Jestem dosć przeciętnym facetem z brzuszkiem, a po chikarze kobiety widzą kogoś kogo bym sobie nawet nie budował w głowie. Dodam, że nie jestem nieśmiały, więc zagadywania do kobiet nie jest dla mnie dużym wyzwaniem, ale na ogól to było gadanie ,żeby gadać i narrra. Chikara powoduje to, że kobiety sama zagadują, a jak ja zagadam to jetem już w ich oczach jakimś Bogiem. Brzmi śmieszne i komicznie, ale czytałem kiedyś na jakimś forum jak jednak kobietka spryskała się chikarą swojego faceta, chyba przez przypadek. Wszyscy faceci do okoła wydawali się jej mega przystojniakami, a do jakiegoś średniego urodziwego zagadała w jakimś pubie bo wydawał się nieziemsko charyzmatyczny, intrygujący i przystojny. Ciekawe. Póki chikara pozwala mi korzystać z bycia singlem w 100% będę jej używać 😀

  2. Olga napisał(a):

    Kocham ten zapach. Mój chłopak dostał gdzieś próbkę i stwierdziliśmy ,że powinien kupić całą zawartość. Nie wiem czy te feromony działają, ale sam zapach jest tak niesamowity, że mam ochote cały czas wąchać mojego faceta.

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże