Feromony


Feromony damskie

feromony damskie

Zobacz również: Feromony damskie – Najskuteczniejsze feromony dla kobiet w Europie [czytaj dalej…]

 

Każda kobieta ma w sobie to coś, co przyciąga uwagę ze strony mężczyzn. Jednak niekiedy wielu kobietom brakuje odwagi, aby tej mocy użyć. Często chcąc osiągnąć swój cel, decydują się na użycie feromonów, uznając ten sposób za bardziej skuteczny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tym sposobem uwieść mężczyznę, czy też oczarować otoczenie. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni produkt.
W ofercie feromonów dla kobiet w zasadzie znajdują się bardzo podobne produkty jak te, które dedykowane są głównie dla mężczyzn. I tu wyróżnić należy feromony zapachowe i bezzapachowe, działające na mężczyzn i na wszystkich, mające wpływ na poprawę seksualności i na zwiększenie odwagi oraz samooceny. Dziś takie feromony można bez najmniejszego problemu dostać w sklepach internetowych, gdzie wybór jest duży, a każdy kolejny specyfik wydaje się jeszcze lepszy od poprzedniego.
Na myśl o feromonach zapewne wiele kobiet zastanawia się jak działają w rzeczywistości. Otóż należy podkreślić, iż ich wpływ na organizm kobiety oraz jej zachowanie jest naprawdę duży. Kobieta po zastosowaniu feromonów staje się odważniejsza. Widzi siebie w zupełnie innej odsłonie, a co za tym idzie, jej samoocena okazuje się znacznie wyższa. Co więcej, jest postrzegana przez mężczyzn jako ideał kobiety. Wydaje się jeszcze bardziej seksowna, ale i zarazem budzi zaufanie, a do tego też reprezentuje sobą osobę, którą wszyscy mężczyźni chcą poznać. Dla innych kobiet tym sposobem staje się wręcz idolką, kobietą godną podziwu, którą zapewne chciałyby naśladować.
Na liście feromonów damskich jest długa lista produktów, wśród których znajdują się również te, które mają nieprzeciętną moc, gwarantującą przede wszystkim osiągnięcie zamierzonego celu. Warto pokusić się o feromony bezwonne, alby móc je stosować z ulubionymi perfumami. Wówczas na pewno będą miały jeszcze większe działanie na mężczyzn i sprawią ogromna satysfakcję samej kobiecie. Feromony damskie są w poręcznych, szklanych flakonikach, idealne do najmniejszej kieszonki damskiej torebki.

Dodano 5 opinie do “Feromony damskie”

 1. Majk87 napisał(a):

  Nie wiem czy to zasługa feromonów naturalnie uwalnianych, bo podobno wydzielamy je w śladowych ilościach a kobiety to już całkiem minimalnie. Ale czasem mam tak, że nawet kobieta, która wizualnie niekoniecznie mi się podoba, to budzi ogromne pożądanie, że chce ją mieć tu i teraz i latam jak głupi 😀 Coś musi być z tymi feromonami damskimi 🙂 Może to te naturalne, może to te sztuczne, które można kupić, w kazdym razie coś jest na rzeczy…

 2. Akasza napisał(a):

  Kupiliśmy sobie z moim facetem kiedyś feromony z głupoty, w zasadzie próbki. Stosujemy na różne nasze święta, używaliśmy np. na naszą 3cia rocznicę. Oboje czuliśmy ich działanie zdecydowanie. Ale cięzko wytłumaczyć to, generalnie chyba przesadziliśmy, bo nigdy nie byliśmy tak nakręceni… Ja polecam feromony damskie każdej pani, ktora chce wzbudzić pożądanie wobec faceta.

 3. Ale Ale Ksandra napisał(a):

  Podoba mi się pewien mężczyzna z mojej pracy, czy ktoś wie czy feromony pomogą w zwróceniu na siebie uwagi?

 4. Olka napisał(a):

  Moja historia z feromonami miała początek jakieś 2 lata temu. Wtedy bardzo mi zależało na zdobyciu pewnego chłopaka, ja miałem 19 lat on 27 i nie traktował mnie poważnie, wręcz nie zauważał mnie, mimo, że razem pracowaliśmy, bywaliśmy na imprezach integracyjnych z pracy itp. Niby coś tam rozmawiał zdawkowo, czasem na przerwie pogadaliśmy, ale bardzo neutralny stosunek do mnie trzymał, a mnie coraz bardziej się on podobał. Zaczęłam szukać sposoby ,żeby zwrócił na mnie uwagę. Zmieniłam nieco styl ubioru, zaczęłm się mocniej malować i nic… W pewnym momencie nawet zaczęłam się do niego zbliżać, ale im bardziej starałam się być bliżej i dawać mu sygnały ,że mi sie podoba on jakby się olddalał, wydłużał dystans między nami. Jak desperatka zaczęłam grzebać w internecie co jeszcze mogę zrobić i na jakimś forum pewna dziewczyna pisała o damskim feromonach. Kupiłam zdaje się taki feromon Pheromax, wersja women dla pań. Szykowała się akurat impreza integracyjna, więc była okazał wypróbować tego pheromaxa. Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją dawkowania ,przykryłam feromony perfumami CHANEL i efekt był niesamowity. Ogólnie to dałam sobie ostatnią szansę w zdobywaniu mojego obiektu westchnień. I te feromony potraktowałam dla testu, wtedy myśląc ,ze z naiwności(i dobrze na tej naiwności wyszłam). Na imprezie moja ówczesna i oki co niedoszła miłość unikała mnie nieco, aż do momentu kiedy trafiliśmy na siebie twarzą twarz. Wtedy na jego twarzy zauważyłam coś dziwnego, jakby uderzył go piorun i na chwilę nie potrafił wydobyć z siebie słowa, aż mi głupio było, bo tak staliśmy wpatrzeni w siebie bez słowa, wkońcu wykrztusił z siebie, że pięknie wyglądam i czy pójde z nim do sklepu po papierosy. Oczywiści poszłam, tak się zagadaliśmy, że zanim wrociliśmy na impreze do reszty minęły chyba z 2 godziny, mimo, ze droga do sklepu trwała moze 5 minut. Feromonów używałam na nasze spotkanie, które on sam zaproponował i na kolejne, nie wiem ile w tym wszystkim przypadku, szczęscia, albo fakyycznego działania feromonów, ale dziś właśnie z tymże chłopakiem jesteśmy zaręczeni, a feromony gdzieś leżą w szafce schowane 🙂 Nie używałam ich więcej, bo nie było takiej potrzeby, ale jak widać czasem szcześciu może trzeba pomóc, feromony pomagają zwrócić na siebie uwagę, mężczyźni dzięki nim zaczynają się interesować nami, patrzeć inaczej, może trochę seksistowsko mówiąc pożądają nas. Próbujcie dziewczyny, może i Wam pomogą w zdobyciu mężczyny 🙂

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże