Feromony


Feromony męskie

feromony męskie

Zobacz również: Nowe, najsilniejsze feromony dla mężczyzn, niestosowane dotąd w innych produktach[…]

Wśród feromonów dostępnych zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku, znajdują się w głównej mierze feromony przeznaczone dla mężczyzn. Nie sposób także ukryć, że to przede wszystkim oni tak odważnie sięgają po tego rodzaju specyfiki. Zapachowe, bezzapachowe, większe, mniejsze, a do tego również o różnorakim działaniu. Wszystko to przygotowano z myślą o mężczyznach, którzy potrzebują tego magicznego preparatu dla uzyskania lepszego samopoczucia i osiągnięcia większej popularności w grupie.
Zdaniem wielu mężczyzn nie ma lepszego sposobu na podryw kobiety jak zastosowanie feromonów męskich. Ich działanie jest duże, oczywiście przy odpowiednim doborze specyfiku. W końcu każdy z oferowanych ma swój konkretny cel i nie zawsze jest nim uwodzenie kobiet. Dlatego mężczyzna chcąc oczarować kobietę, musi przede wszystkim sięgnąć po odpowiedni produkt.
Mężczyzna, który stosuje feromony staje się odważniejszy, a w oczach innych ludzi bardziej męski i atrakcyjny praktycznie pod każdym względem. Feromony męskie mające działanie seksualne, prowadzą do tego, iż staje się w oczach kobiety wręcz typem ideału. Każda chce wówczas nawiązać z nim kontakt, przebywać w jego towarzystwie, a nawet pokosić się o nieco odważniejsze kroki. W ofercie są także feromony, które mają pomóc mężczyźnie nawiązać kontakt w sprawach zawodowych, czy urzędowych, albo też na uczelni. Po użyciu tego niepowtarzalnego specyfiku, mężczyzna nie tylko sam odważniej kroczy ku swoim celom, ale też jest lepiej traktowany przez otoczenie, które gotowe jest nieść mu pomoc, doradzać, czy po prostu chętnie z nim rozmawia.
Feromony męskie dostępne są w specjalnych szklanych flakonikach z atomizerem, przez co w zasadzie wyglądają jak perfumy. Zapachowe feromony można tak traktować, aczkolwiek nie brakuje tych pozbawionych zapachu, które powinno się stosować wraz z własnymi perfumami. Ze względu na niedużą pojemność produktu, mężczyzna może go nosić w kieszeni spodni czy marynarki, by zawsze mieć go pod ręką, w najbardziej właściwym momencie.

Dodano 7 opinie do “Feromony męskie”

 1. Jarek napisał(a):

  Zaobserwowałem efekt na wielu kobietach używają feromonów dla mężczyzn. Ogólnie jestem dość dobrze wyglądającym facetem, przynajamniej tak sądzą kobiety. Ale zawsze miałem problem z zacząciem kontaktu, zagadaniem, zwróceniem na siebie uwagi. Zauwazyłem, że zawsze, ale to dosłownie zawsze jak uzywam feromonów (btb + pheromax), kovbiety sama zagadują, uśmiechają sie, zbliżają fizycznie i wkońcu zaczepiają od słowa do słowa, czasem mam wrażenie, że chca ze mna pogadac, albo same nie wiedza co sie dzieje 😀

 2. gcfdgc napisał(a):

  Uzywam feromonów zawsze przed każdą imprezą. Nawet jak mam gorszy dzień, wiem, że jak użyję feromonów zaraz nabiorę ochoty by się bawić, a dodatkowo sprzyja temu to co kobiety wyprawiają czują od Ciebie feromony… Feromony ze sklepu polecanego na tej stronie(przypadek?) są pewne, tylko ich używam i mogę zapewnić, że każdy kto zakupić BTB albo pheromax poczujesz ich działanie będąc w towarzystwie kobiet 🙂

 3. Male Fatal napisał(a):

  Zawsze gdy chce na siebie zwrócić uwagę, na imprezie czy szkoleniu z pracy używam tego BTB, mam gwarancję, że będe pewny siebie i kobiety chętniej nawiązują ze mną kontakt. Polecam !!!

 4. Ludwik32 napisał(a):

  Ja przez jakiś czas używałem feromony Hikua, kupiłem je na stronie Erozkosz.pl. Myślałem, że takie rzeczy nie działają, ale wypróbowałem na sobie i poczułem efekty. polecam

 5. Adaśko napisał(a):

  Koledzy polećcie jakieś feromony, które dobrze działają na kobiety

 6. Bagin napisał(a):

  Wśród męskich feromonów masz dość bogaty wybór. Na pewno odradzałbym Ci kupno fero na allegro i innych niepewnych miejscach gdzie trafisz na podróbkę. Tutaj autor na blogu poleca i daje linki do oryginalnych, męskich feromonów, które potrafią na prawdę zawrócić kobietkom w głowach. Poczytaj sobie tutaj np. o Pheromax albo NPA + BTB(wersja dla hardcorów…)

 7. Bawidamek:) napisał(a):

  Najlepsze feromony męskie jakie miałem okazje wypróbować to dość nowy produkt o nazwie Unresistible – https://www.feromony.pl/pp/eutnbmf21
  Wcześniej używałem różnych wynalazków takich jak Pheromax, BTB, NPA oraz Perfect Ten. I teraz tak – Pheromax uważam, że to mocne feromony, ale działają nie zawsze tak jak byśmy chcieli. Łatwo wywołać skutek odwrotny od pożądanego. Czyli kobiety uznają nas za zbyt pewnych siebie cwaniaczków, albo typowych macho ruchaczy. Po BTB efekt z kolei może być zbyt mdły, kobiety coś tam chcą, ale trzeba trochę się namęczyć i jak się dobrze je rozkręci to już idzie prosto. Dlatego też samo połączenie BTB + Pheromax jest niegłupie i testowałem – sprawdza się świetnie, ja korzystam zawsze z tego zestawu tutaj bo jest taniej jak kupujemy pakiet – https://www.feromony.pl/pp/eutnbmf10 w zestawie NPA.
  NPA samo z kolei jest bardzo fajnym fero, takim na co dzień. Ma wszystko czego potrzeba, ale brakuje w tym wszystkim zawadiackiego szaleństwa jakie daje nam Pheromax + BTB.
  Idealne połączenie więc BTB + Pheromax + NPA.
  Perfect Ten do tego mixu bym nie dodawał, bo przesadzimy. Sam stosowany P10 sprawdza mi się w sytuacjach biznesowych. Dobrze się po nim czuje, kontroluje sytuację, rozmowę, widzę, że mam dzięki niemu uznania, zawsze rozmowy i negocjowanie umów idzie po mojej myśli. W sytuacji damsko męskiej może ten feromon nie dać rady sobie tak jakbyśmy chcieli. Oczywiście można kombinować np. na spotkaniu z klientem-atrakcyjną kobietą używać P10 + Pheromax + BTB, przyznam ,że mogłoby być ciekawie 😀

  Ale zamiast tego chyba zaryzykowałbym właśnie nowość o której wspomniałem na początku, czyli Unresistible. Ogólnie Unresistible to bezkompromisowy fero dla facetów, uważam, że każdy kto lubi poznawać kobiet, zwracać ich uwagę na siebie czy to w pracy, czy na imprezie, czy siłowni czy gdziekolwiek powinien obowiązkowo przetestować Unresistible. Ja po nim na imprezie mam zawsze bardzo dobre branie, a już przez feromony jestem trochę przyzwyczajony do tego, że jednak kobiety same do mnie zagadują interesują się i szukają kontaktu. Z drugiej strony dzięki fero w ogóle otworzyłem się na kobiety, więc są plus i minusy z naciskiem na znaczne plusy. Chętnie bym poznał opinie innych facetów, jak u Was wygląda efekt po unresistible.

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże