Feromony


Feromony NPA

feromon NPAFeromony NPA – strona producenta – sprawdź cenę <<


Feromony NPA to światowej sławy produkt od lat ceniony na rynku zachodnim. Największą popularność zyskał w Stanach Zjednoczonych, choć obecnie coraz bardziej znany jest również w Polsce. To jeden z nielicznych produktów, który wyróżnia się ogromną skutecznością. Specyfik ma zdecydowanie lepsze działanie, aniżeli produkty powstałe na skutek połączenia wielu feromonów. Feromony NPA przeznaczone są dla osób, które cenią sobie głównie jakość produktu. Ten produkt to połączenie najwyższej jakości związków, mających istotny wpływ na podkreślenie osobowości, wyróżniającej się na tle otaczających osób. NPA pozwala wybić się z tłumu i zyskać popularność. Feromony te ułatwiają podryw i zarazem podkreślają męską osobowość. Ingerują w zwiększenie pewności siebie i ułatwiają decyzyjność. Co więcej, gwarantują doskonałą zabawę.

Feromony NPA to jeszcze do niedawna specyfik przeznaczony tylko i wyłącznie dla mężczyzn, teraz dostępna jest również wersja dla kobiet. Także i one dzięki zastosowaniu tego niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju produktu, mogą uatrakcyjnić swoją osobowość w oczach otaczających ludzi, a przede wszystkim mężczyzn.

Feromony NPA powinno się mieszać z własnymi perfumami, gdyż są bezzapachowe. Nie można przesadzać z ilością specyfiku, a należy w tej kwestii zachować rozsądek. Doświadczeni mogą stosować NPA bezpośrednio na skórę, aczkolwiek nie może być to dawka przekraczająca dwie krople. Warto podkreślić, iż jest to specyfik o dość silnym stężeniu, dlatego też zachowanie ostrożności jest tu jak najbardziej wskazane.

Dodano 3 opinie do “Feromony NPA”

  1. Xavier napisał(a):

    NPA wg mnie jest najmocniejszym feromonem z wszystkich, które próbowałem. Samo otwarcie flakonika i głębsze zaciągnięcie się zapachem NPA sprawia ,że czujemy się lekko jakby na haju, przynajmniej ja tak mam. NPA bardzo otwiera, ma chyba najszersze zastosowanie, bo nawet zdając egzamin ustny na uczelni, na codzień wredna pani doktor cały czas się uśmiechała, żartowała w mojej obecności, wkońcu dała mi 4, a nie odpowiedziałem na żadne jej pytanie, za to nawijałem nie na temat jakbym był po 5 kawach i 2 setkach przy okazji czując siępewnie i będąc wyluzowanym. Na imprezach NPA powoduje ,że czuje się królem życia 🙂 Podchodze do dziewczyn, których chce, wszystko staje się łatwe, a kobiety przsystepniejsze. Wg. mnie NPA jest swego rodzaju wrotami do innego świata, innego niż szara rzeczywistość. A wszystkich ludzi, których mamy dookoła zapraszamy swoją obecnością nakręcą feromonami NPA do tego własnie świata. Boję się jedynie tego, że uzaleznię się od NPA 🙂

  2. Kowalsky napisał(a):

    NPA działa na mnie jak 3 mocne kawy + hektolitry endorfin 😀 Tylko, że serce nie boli i ciśnienie tak nie skacze 🙂 Generalnie używam feromonów już od 5 lat prawie, więc pozwalam sobie na tak odważną opinie , po prostu nie mam wątpliwości, to działa.

  3. Patryk napisał(a):

    Wszyscy zachwalają Pheromax, że taki dobry na panienki i w ogóle, a mi najbardziej podchodzi NPA. Jego mega pozytywnym feromonem. NPA działa na mnie najmocniej i nie ma opcji z przedawkowaniem. Przedawkowanie ewentualnie przejawia się tym, że jest mi błogo. Na kobiety działa tak, że łatwiej nimi sterować, same zagadują, nie wiem jakim cudem to działa, ale czasem z wieleu metrów widzę uśmiechy jakieś na ulicach przy użyciu NPA, a przeciez na otwartej przestrzeni nie czują na 100% fero. Może fero wpływają na nasz wygląd? Nie wiem, w każdym razie NPA używam jakies 5 lat z małymi przerwami więc polecić mogę.

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże