Feromony


Feromony P6

http://www.feromony-info.pl/img/P6.jpgFeromony P6 – przejdź do strony producenta <<


Feromony P6 to niemiecki produkt, który po raz pierwszy na rynku pojawił się już w latach 80-tych. Wciąż w tym samym opakowaniu i z tą samą skutecznością zawładnął już niejednym kobiecym sercem również w dzisiejszych czasach. Feromony P6 powstały w oparciu o jeden, ale jakże skuteczny związek, jakim jest Androsteron. Mężczyzna, który używa tego specyfiku staje się w oczach kobiety bardziej męski i zdecydowany, a przy tym silny i dominujący. Przybiera również cechy mężczyzny dobrego, serdecznego i opiekuńczego. Z kolei inni mężczyźni postrzegają go jako obiekt podziwu, ale z drugiej zaś strony nie wyczuwają w nim jakiegokolwiek zagrożenia. Feromony P6 doskonale dopasowują się do sytuacji, kiedy mężczyzna chce dominować w grupie ludzi, zwiększyć uwagę otoczenia, bądź po prostu chce pokazać swoje atuty.

Feromony P6 to produkt do codziennego użytku. Zaleca się stosowanie go w czasie pracy, załatwiania spraw urzędowych, na uczelni, czy w przypadku prowadzenia własnej działalności. Choć wpływa na wyidealizowanie osobowości, to jednak nadaje się zdecydowanie bardziej do celów biznesowych, aniżeli seksualnych. Chcąc osiągnąć inny cel, warto zdecydować się na połączenie go z innymi specyfikami. Aby nie przesadzić, należy stosować specyfik jednorazowo, maksymalnie do dwóch kropli.

Feromony P6 przeznaczone są głównie dla mężczyzn. Jednak jeżeli wśród kobiet znajdą się także te bardziej odważne, poprzez zastosowanie P6 zminimalizują kobiecość na rzecz asertywności i autorytetu ze strony otoczenia.

Dodano 2 opinie do “Feromony P6”

  1. Sylwester napisał(a):

    To na pewno nie jest zabawka dla dzieciaków, bo się w tym nie odnajdą. To dla prawdziwych facetów, którzy cenią sobie charyzmę, pewność siebie i atrakcyjność w oczach prawdziwych kobiet. Mi idealnie pasuje na szkoleniach menadżerskich, które mamy do miesiąc z banku ,w którym pracuję. Spotykam tam innych menadżerów z innych miast, są to też często kobiety na poziomie, wykształcone. Wierzcie lub nie, ale dopiero po użyciu P6 udało mi się nawiązywać z tymi kobietami bliższe relacje 🙂

  2. DontCry napisał(a):

    To nie to samo co NPA, BTB, Pheromax, które można wrzucić do jednego worka, choć każdy z nich wyraźnie daje inne wrażenie i efekty. P6 działa inaczej i wg. mnie to dobra opcja do używania na co dzień w pracy, szczególnie w korporacjach i biurach. Bez wysiłku ludzie sa skupieni na tym co się mówi, są bardzo mili i ulegli. Plusem jest to, że taki efekt się utrzymuje. Ludzie jak dostrzegą w Tobie kilka razy lidera w grupie to mają wpojone w głowie na zawsze, później nawet jak dochodzi do tego, że w biurze, w pracy pojawiają się nowe osoby, to widzą, że inni was traktują z jakimś większym szacunkiem, respektem i z miejsca robią to samo. Tak działa psychologia, mikrogesty, których nie zauwazymy i to wszystko przy sporym udziale P6. Myślę, że wielu kierowników, menadżerów używa takich zabawek, ale nikt się nie przyzna i trzyma to w tajemnicy wielkiej, bo wtedy traciłby na szacunku.

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże