Feromony


Feromony Perfect Ten

Feromony Perfect TenOryginalne Feromony Perfect Ten – przejdź do strony producenta <<


Feromony Perfect Ten to specyfik dla tych, którzy cenią sobie jakość i skuteczność, a przy tym rozglądają się za produktem do zastosowania w biznesie. Feromony te gwarantują spełnienie najśmielszych oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników. Produkt charakteryzuje się niezwykle silnym stężeniem i powstał na skutek połączenia aż trzech feromonów. W ten sposób wskazuje na swoją ponadprzeciętną moc. To preparat pozbawiony zapachu, służący do zastosowania z perfumami. Specyfik sprawia, iż ludzie w najbliższym otoczeniu stają się bardziej swobodni i naturalni, a ich poziom zaufania wzrasta. Chcą rozmawiać z osobą, która użyła feromonów, a także przebywać w jej towarzystwie. Być może z tego względu warto go użyć przed rozmową kwalifikacyjną na wymarzone stanowisko. Feromony Perfect Ten nie należą do najtańszych, aczkolwiek biorąc pod uwagę ich jakość i skuteczność, specyfik okazuje się warty swej ceny.

Feromony Perfect Ten dostępne są w zestawach. W takim pakiecie znajduje się koncentrat feromonowy wiadomej nazwy, alkohol etylowy SD40-B, strzykawka do wymieszania płynów, a także atomizer do stosowania mikstury.

Feromony Perfect Ten to produkt z najwyższej półki o silnym działaniu, przeznaczony tylko dla doświadczonych użytkowników. Dostępny jest w wersji dla kobiet i mężczyzn. Zgrabne wymiary atomizera umożliwiają noszenie go w kieszeni, by specyfik ten był zawsze pod ręką. Warto podkreślić, iż opakowanie nie zawiera zbędnych naklejek i napisów, dzięki czemu produkt pozwala zachować dyskrecję.

Dodano 2 opinie do “Feromony Perfect Ten”

  1. Maxim napisał(a):

    Droga zabawka dla dorosłych facetów, nie dla dzieciaków. Sięgając po Perfect Ten musisz liczyć się, z tym, że otoczenie i jego postrzeganie nieco się zmieni, a Ty będziesz patrzył na świat z perspektywy bardzo pewnego Ciebie. Bardzo dobrze zdaje egzamin w pracy, przynajmniej u mnie gdzie muszę wykazywać się pewnością siebie, dobrym samopoczuciem i zaufaniem, a to wszystko daje mi ten feromon. Jest bardzo wydajny, a z czasem wiele zachować wchodzi w krew i nawyk, więc po jakimś czasie zacząłem stosować coraz rzadziej, i używam obecnie tylko w sytuacjach takich kiedy wiem, że w pracy będzie sajgon i kto to będzie musiał ogarnąć. Ktoś, bo reszta pracowników się boi 🙂

  2. Paweł83 napisał(a):

    Kogoś stać to niech bierze od razu tej zestaw feromonów. Perfect Ten używa dużo mniej osób, nawet nie macie świadomości ile ogólnie ludzi używa feromonów, tylko nikt o tym głośno nie mówi. A Perfect Ten zdecydowanie się wyróżnia i przebija wg mnie btb, pheromax czy nawet P6, choć P6 to klasyka gatunku. Jakby połączyć P6 i Perfect Ten to zniszczycie psychicznie każdego wroga,a pewnością siebie wywołacie w kobietach kisiel w majtkach. Tyle w temacie. Pozdro.

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże