Feromony


Feromony Relationship Magic

Relationship Magic

Oryginalne Feromony Relationship Magic – kupisz tutaj


Feromony Relationship Magic to produkt w stu procentach ingerujący w relacje damsko męskie. Pomaga przywrócić dawne przyspieszone bicie serca i radość z tak namiętnych i czułych pocałunków. Rozpala namiętność i pożądanie, a to już chyba wystarczająca dawka powodów, by sięgnąć po specyfik zarówno w damskiej jak i męskiej wersji. Feromony zostały przygotowane specjalnie dla par będących w stałym związku, aby na nowo rozbudzić w nich płomień prawdziwej miłości. Produkt ten bardzo skutecznie pogłębia relacje między dwojgiem ludzi, umacnia więzi i intymność.

Feromony Relationship Magic przeznaczone są do codziennego zastosowania, w dowolnym momencie. Pozytywnie wpływają również na reakcję otoczenia. Osoba używająca danego specyfiku wzbudza większe zaufanie, a otoczenie otwiera się przed nią. Jest przede wszystkim traktowana z szacunkiem.

Feromony Relationship Magic powstały na skutek wieloletnich badań przeprowadzanych nad ludzkimi feromonami. To specyficzny produkt, który łączy w swojej zawartości aż trzy aktywne feromony jak Androstenol, Androstenon i Androsteron. Zawartość składników jest dobrana w należytych proporcjach, jakie w rzeczywistości wytwarza ludzkie ciało. Dlatego też produkt jest silnie skuteczny.

Ta magiczna i wielofunkcyjna mikstura znajduje się w bardzo poręcznym szklanym flakoniku, dzięki czemu można ją mieć zawsze pod ręką, w torebce lub też w kieszeni marynarki. Feromony Relationship Magic mają świeży i zarazem bardzo delikatny zapach, zdecydowanie przyjemny dla węchu.

Dodano 2 opinie do “Feromony Relationship Magic”

  1. jwp napisał(a):

    Nie są drogie, ale tez nie agresywne w działaniu. Zdecydowanie zauwazylem, ze kobiety zaczely sie bardziej mna interesowac po użyciu tych feromonów. Warto jednak jeszcze spróbowac pheromax i npa, ale to już droższe zabawki. Ja brałem relationshipa i próbki za 20-30 zł, juz nie pamietam wlasnie pheromax i npa, nie wiem czy dalej są. relationship i chyba wezme teraz już pełna zawartośc Pheromaxa, i może BTB bo te połączenie podobno zabójcze 😀

  2. Pirat napisał(a):

    Dobra opcja dla początkujących w zabawie z fero. Można na tych feromonach nauczyć się ich dawkowania,żeby skumać o co w tym chodzi, chociaż żadnej filozofii tu nie ma. Ja zaczynałem od relationship magic później używałem btb, a ostatecznie łączyłem Relationship Magic + BTB bo efekt był najlepszy.

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże