Feromony


Feromony The EDGE

Feromony The EDGEFeromony The EDGE – przejdź do strony producenta <<


Feromony The EDGE to tajna broń prawdziwego mężczyzny i pełnowartościowej kobiety. To specyfik, który pozwala przede wszystkim wyróżnić się w tłumie i zdominować grupę w jakiej się w danym momencie znajduje. To osoba używająca tego produktu ustala własne zasady gry i dyktuje warunki. Feromony The EDGE aktywnie sygnalizują o jej wyższej jakości biologicznej. To z kolei przekłada się na większe zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. Efekt jaki można uzyskać po zastosowaniu specyfiku, to zwiększenie pewności siebie i wykazanie się większą przebojowością.

Feromony The EDGE Man czynią mężczyznę prawdziwym, dominującym facetem. Mężczyzna wówczas sprawia wrażenie silnego i w ten sposób wyróżnia się w tłumie. Inni mężczyźni z kolei zyskują informację, iż nie należy się danej osobie sprzeciwiać, a jeszcze lepiej w ogóle nie wchodzić jej w drogę. Produkt ma wyraźny i energetyczny zapach z nutką elegancji.

Feromony The EDGE Woman – bo jest również wersja dla kobiet – podkreślają maksimum kobiecości i pozwalają olśniewać otoczenie. Specyfik o kwiatowym zapachu wydobywa z wnętrza kobiety to co w niej najpiękniejsze i rozbudza pożądanie znajdujących się w pobliżu mężczyzn.

The EDGE to bezpieczny i zarazem bardzo skuteczny specyfik, gwarantujący nie tylko popularność i pozytywny odbiór ze strony otoczenia, ale też zapewniający dobrą zabawę. Jego stosowanie jest banalnie proste, a dzięki starannie wykonanemu opakowaniu, umożliwia dyskretną aplikację. Tak duża pojemność to szansa na użytkowanie produktu przez najbliższe pięć miesięcy.

Dodano 4 opinie do “Feromony The EDGE”

 1. Dawidek napisał(a):

  Kocham ten zapach, ale to nie ważne, kobiety kochają ten zapach jeszcze bardziej ode mnie i to jest najwazniejsze 😀

 2. Michael napisał(a):

  EDGE dla facetów jest jednym z niewielu pozycji feromonów, które nie są bezwonne. Sam zapach jest po prostu idealny wg. mnie 10/10. Jest bardzo przyjemny, intrygujący, a przy tym nienachalny. Nie jest nigdy obojętny dla kobiet. Kobiety zawsze zwrócą uwagę, w najgorszych przypadku zapytają co to za zapach, nawet obce na ulicy z czym sam się spotykam. W najlepszym wypadku kończyć się to może różnie, to już zalezy co kto chce z tym fantem zrobić 🙂 Wiadomo, że robotę robią ukryte w tym zapachu feromony, kobiety czując ten przyjemny zapach zaciągają się nim głęboko wdychając nieświadomie zawarte w nim feromony i dzieją się szaleństwa 😀 U mnie w pracy dziewczyny proszę bym go nie używał, bo nie mogą się skupić na pracy i już same się śmieją. Oczywiście nie zdradziłem nikomu ,że to feromony, bo nie chcę psuć sobie zabawy… chyba każdy wie o co chodzi… 🙂

 3. Alan napisał(a):

  Ja bez the edge obecnie nie wychodze z domu 🙂

 4. Paweł83 napisał(a):

  Będzie trochę hejt bo EDGE to dobre ,ale na dyskoteki dla dzieciaków. Ja polecam Perfect Ten tylko i wyłącznie jak chcesz czuć się jak facet alfa i wyróżniać, czuć coś takiego silnego i energetycznego w swoim wnętrzu. Chociaż nie ukrywam ,że eksperymentowałem z feromonami the edge, zapach jest bardzo intrygujący i będąc dużo młodszy, chodząc do klubów kobiety zawsze wypytywały co to za zapach i chciały być coraz bliżej i bliżej… Ale już z tego wyrosłem.

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże