Feromony


Jak działają feromony

Jak działają feromony

Przetestuj na sobie jak działają feromony ! – Kliknij!

Feromony przybierają cechę atrakcyjności. Jak działają feromony? Aktywnie wpływają na pobudzenie sfery seksualnej osób płci przeciwnej, a co więcej, wyróżniają daną osobę w grupie. W rzeczywistości feromony są bezzapachowe, a nawet jeżeli, to jest on jednak bardzo delikatny. W momencie, kiedy kobieta użyje feromonów, jest postrzegana przez otoczenie bardzo pozytywnie, robi wrażenie bardzo atrakcyjnej osoby. Identycznie jest w przypadku mężczyzn, kiedy to oni decydują się na użycie feromonów.
Mężczyźni, którzy decydują się na użycie feromonów, z reguły robią to tylko i wyłącznie w jednym celu – chcą poderwać kobietę. Wychodząc do klubu czy baru, spryskują się odrobiną feromonów, aby wzbudzić to pożądane zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. Mężczyzna w oczach kobiety jest męski, dojrzały, budzący zaufanie, a i jednocześnie atrakcyjny mając na uwadze sam wygląd. W tym momencie mężczyzna zyskuje pewność, iż żadna kobieta nie przejdzie obok niego obojętnie. Bardzo podobnie feromony działają na mężczyzn, kiedy kobiety ich używają. Ten kobiecy urok budzi wręcz pożądanie.
Ze względu na niebywały fakt jak działają feromony, te często stosowane są w zakresie biznesu. Niektórzy wychodząc do pracy spryskują się odrobiną danego specyfiku, uważając iż tym sposobem mają lepszy kontakt nie tylko z kolegami z pracy, ale również z szefem. Łatwiej jest nawiązać kontakt z klientami, czują się bardziej pewni siebie. Feromony jak najbardziej mogą być stosowane w różnym zakresie, ale oczywiście z zachowaniem rozsądku.
Feromony naturalne, wytwarzane przez organizm mają praktycznie takie samo działanie jak te dostępne w sklepach, z perfumami lub w czystej postaci. Trzeba jednak pamiętać, że spryskując się feromonami mającymi na celu uwodzenie kobiet, te w konkretnej sytuacji ujawnią swoją skuteczność. Mężczyzna będzie bardziej męski i zyska większą pewność siebie. Naturalne feromony niestety czasem zawodzą, szczególnie gdy mimo szczerych chęci, mężczyzna jest na tyle nieśmiały, iż nie potrafi poczynić tego pierwszego kroku w kierunku upatrzonej kobiety.

Dodano 7 opinie do “Jak działają feromony”

 1. Olek napisał(a):

  Na mnie działają feromony tak ,że dodają wiele pewności siebie. Zawsze gdy ich użyję czuję moc i energię. Polecam wszystkim, którzy potrzebują potężną dawkę pewności siebie, a przy okazji otwartości wobec innych, szczególnie kobiet.

 2. Hahaj napisał(a):

  Działają tak, że kobiety i męzczyźni generalnie czują porządnie względem osoby, która owe feromony wydziela. Pytanie czy ludze wydzielają feromony jeszcze sami czy wszystko w tym temacie trzeba nadrabiać syntetycznie?

 3. Monic napisał(a):

  Czy sa jakies sprawdzone feromony ktore dzialaja? prosze o pomoc

 4. Ajgor napisał(a):

  Sprawdzone feromony masz wypisane na tej stronie, a dokładniej tutaj – http://www.feromony-info.pl/k/skuteczne-feromony/. Ja używam mixu Pheromax + P6. Spróbuj jakie na Tobie połączenia będą działały.

 5. Parasol napisał(a):

  A czym feromony można używać z perfumami?

  • MONIC napisał(a):

   Najlepiej używaj feromonów bezwonnych, które i tak minimalnie pachną, ale praktycznie nie wyczuwalnie. Jednak mimo wszystko przykryj bezwonne feromony swoimi ulubionymi perfumami wtedy efekt pożądany jest murowany. Przynajmniej ja tak robię, ale czytałam na forum, że tak właśnie jest najlepiej, również dla mężczyzn.

 6. Dawid napisał(a):

  Działa na pewno pheromax i btb, szczególnie jeśli je połączymy z jakimiś dobrymi perfumami. No i uwaga – łatwo przedawkować a wtedy skutki moga być odwrote wrecz od zamierzonych

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże