O feromonach

Znajdujesz się na blogu internetowym o feromonach. Opisujemy tu podstawowe zagadnienia o feromonach – od ich działania, informacji ogólnych czym są, do czego służą po opisanie każdego skutecznego z nich. Mamy nadzieje, że dzięki naszym informacjom przekonasz się przynajmniej do spróbowania tych substancji, oceny ich skuteczności i podzielenia się z nami wrażeniami, pewnie pozytywnymi, które możesz opublikować w opiniach.

Feromony


Jak działają feromony

Jak działają feromony

Przetestuj na sobie jak działają feromony ! – Kliknij!

Feromony przybierają cechę atrakcyjności. Jak działają feromony? Aktywnie wpływają na pobudzenie sfery seksualnej osób płci przeciwnej, a co więcej, wyróżniają daną osobę w grupie. W rzeczywistości feromony są bezzapachowe, a nawet jeżeli, to jest on jednak bardzo delikatny. W momencie, kiedy kobieta użyje feromonów, jest postrzegana przez otoczenie bardzo pozytywnie, robi wrażenie bardzo atrakcyjnej osoby. (więcej…)

Ludzkie feromony

feromony-ludzkie.jpg

Przeczytaj także – uwodzenie bez wysiłku dzięki feromonom […]

Tyle mówi się o perfumach z feromonami i podobnych specyfikach, iż zapomina się w ogóle że jest coś takiego jak feromony ludzkie, a to przecież podstawa jeżeli chodzi o organizmy żywe. Są to niewątpliwie związki chemiczne wydzielane przez każdy organizm, choć jedynie w niektórych sytuacjach czy też momentach w życiu. (więcej…)

Feromony w perfumach

feromony w perfumach  Przeczytaj także: Feromony wpływające na uwodzenie kobiet oraz mężczyzn […]

Bez względu na to czy weźmiemy do ręki perfumy z feromonami, czy też może feromony zapachowe – jedno będzie pewne – każdy z produktów będzie miał w swojej zawartości feromony. Często mówi się o feromonach w perfumach, które mają pełnić dwie funkcje jednocześnie, działać i tworzyć wokół osoby, która je użyła przyjemny, kojący wręcz zmysły zapach. (więcej…)

Czy feromony działają

Czy feromony działająCzy feromony działają? Potwierdzone naukowo działanie feromonu Pheromax czyli uwodzenie bez wysiłku sprawiło, że [czytaj dalej…]

W Internecie, przede wszystkim na forach internetowych sporo mówi się w ostatnim czasie o feromonach. Zarówno mężczyźni jak i kobiety zastanawiają się nad ich działaniem. W związku z tym doszukują się danym sposobem informacji, które mają dać im pełny obraz tego, jak to w rzeczywistości jest. Sklepy niewątpliwie kuszą, zachęcają do zakupu, ale czy one naprawdę działają? (więcej…)

Feromony damskie

feromony damskie

Zobacz również: Feromony damskie – Najskuteczniejsze feromony dla kobiet w Europie [czytaj dalej…]

 

Każda kobieta ma w sobie to coś, co przyciąga uwagę ze strony mężczyzn. Jednak niekiedy wielu kobietom brakuje odwagi, aby tej mocy użyć. Często chcąc osiągnąć swój cel, decydują się na użycie feromonów, uznając ten sposób za bardziej skuteczny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tym sposobem uwieść mężczyznę, czy też oczarować otoczenie. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni produkt. (więcej…)

Feromony męskie

feromony męskie

Zobacz również: Nowe, najsilniejsze feromony dla mężczyzn, niestosowane dotąd w innych produktach[…]

Wśród feromonów dostępnych zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku, znajdują się w głównej mierze feromony przeznaczone dla mężczyzn. Nie sposób także ukryć, że to przede wszystkim oni tak odważnie sięgają po tego rodzaju specyfiki. Zapachowe, bezzapachowe, większe, mniejsze, a do tego również o różnorakim działaniu. (więcej…)

Co to są feromony? Czym są feromony?

co to feromonyZastosowanie feromonów:
Wzbudzanie silnego pożądania płci przeciwnej (więcej)
Do uwodzenia płci przeciwnej (więcej)
Charyzma i dominacja w grupie (więcej)

Chcąc wyjaśnienia czym są feromony, warto w ogóle wspomnieć o tym, od czego to słowo pochodzi. Otóż wywodzi się ono z języka greckiego, a konkretnie od słów ferein i horme, które na polskie oznaczają przekaźnik podniecenia. Feromony to najprościej ujmując lotne substancje chemiczne, które wydzielane są przez człowieka. Stanowią one podstawę w zakresie komunikacji zachowawczej, mającej na celu wymianę informacji pomiędzy ludźmi.
Feromony w dzisiejszych czasach kojarzą się przede wszystkim z preparatem, który ma na celu przyciągnąć uwagę otoczenia, albo płci przeciwnej. (więcej…)

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże