Feromony


Ludzkie feromony

feromony-ludzkie.jpg

Przeczytaj także – uwodzenie bez wysiłku dzięki feromonom […]

Tyle mówi się o perfumach z feromonami i podobnych specyfikach, iż zapomina się w ogóle że jest coś takiego jak feromony ludzkie, a to przecież podstawa jeżeli chodzi o organizmy żywe. Są to niewątpliwie związki chemiczne wydzielane przez każdy organizm, choć jedynie w niektórych sytuacjach czy też momentach w życiu.
Tego nie da się zauważyć gołym okiem, ale tak bez wątpienia dyktuje teoria anatomii człowieka, iż gdy człowiek dobrze się bawi, jego ciało wytwarza znacznie więcej Androstenolu. W czasie podniecenia, ciało wytwarza feromony płciowe. Z kolei Androstenon odpowiada za dominację, dlatego w takich sytuacjach organizm wytwarza jego zwiększoną dawkę, a wówczas otaczający daną osobę ludzie, bardziej się jej podporządkowują. Warto podkreślić, że nie tylko to co spożywa człowiek, ale również to w jakim stanie psychicznym jest w określonym momencie, wpływa na zapach jego ciała. Celem feromonów wytwarzanych przez organizm jest to, by właśnie w ten sposób poinformować otoczenie o konkretnych zamiarach.
Kobiety bez problemu potrafią wyczuć, kiedy mężczyzna jest przestraszony czy też nieśmiały. One zdecydowanie wolą prawdziwych, dominujących mężczyzn, którzy są przede wszystkim pewni siebie. Tak to już jest, że bez względu na wole człowieka, każdy wytwarza feromony, które są sygnałem dla otaczających ludzi.
Na długiej liście można znaleźć takie feromony jak Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon, Estratetraenol oraz Kopuliny. Pierwszy z nich wskazuje na młodzieńczą witalność osoby, która go w konkretnym momencie wytwarza. Drugi i trzeci to dominacja i autorytet.  Androstadienon jest modulatorem nastroju kobiet, Estratetraenol odpowiada za ich zapach, a  Kopuliny to kobieca seksualność. Takie właśnie feromony wytwarzane są przez ludzi. Ich nazwy są co najmniej dziwne, może dla niektórych trudne do zapamiętania, dlatego też często unika się tego tematu, a mówiąc cokolwiek o feromonach, z reguły ma się na myśli te w perfumach, tak łatwo dostępne w sklepach, szczególnie internetowych.

Dodano 5 opinie do “Ludzkie feromony”

 1. Adriannaa napisał(a):

  To czy ludzie wytwarzają feromony to kwestia sporna, naukowcy sądzą, że tak, ale ich ilość jest wręcz śladowa. Natomiast niezaprzeczalnym faktem jest to, iż feromony syntetyczne działają i są wyczuwalne . Polska firma Inter Technologie robiła testy i wychodzą za każdym razem pozytywnie.

  • Hahaj napisał(a):

   Używałem feromonów tej firmy, a wczesniej miałem feromony specjalnie sprowadzane z japonii. Niech nikt nie wierzy ze po uzyciu fero. kobiety beda rozchylać kolana na zawołanie. Feromony bardziej wzbudzają zaintrygowanie, zaciekawienie ze strony płci przeciwnej, powodują, ze ludzie w naszym otwarzystwie sie otwieraja, ufaja nam, chca z nami przebywac i bardzo sie z nami licza. Wiele razy w zyciu odczułem ich działanie, ale nigdy w taki sposob, ze nagle ustawiała siędo mnie kolejka wielbicielek 🙂

 2. Pablos napisał(a):

  Ludzkie feromony najlepiej wspomagać syntetycznym, wtedy jest jakiś efekt. Ludzie czują feromony, ale wydzielają je w zbyt małych ilościach,

 3. Miki S napisał(a):

  Prawda jest taka, że ludzkie feromony są produkowane w śladowych ilościach, nie tak jak u zwierząt. Więc jeśli ktoś uważa, że na kogoś podziałały to jest w błędzie. Wyjątkowe jednostki potrafią jeszcze wraz z potem emanować feromonami. Ale na badaniach musieli się porządnie spocić, a chyba jednak nie chcemy śmierdzieć. W każdym razie na ludzie feromony nie ma co liczyć i lepiej zaopatrzyć się w syntetyczne

 4. Królewicz napisał(a):

  Ludzkie feromony dawno nie istnieją, nie jesteśmy zwierzętami, nie odbieramy już żadnych zapachów, co najwyżej nie przyjemny zapach potu, który sorry, ale nie działa na mnie pobudzająco w żaden sposób, wręcz przeciwnie. Inna sprawa ,że syntetyczne feromony, te który można kupić działają na nasz układ nerwowy, węchu, a także w sferze pożądania i seksualnego rozbudzenia.

Dodaj komentarz

Yandex.Metrica

CAŁA PRAWDA O FEROMONACH

NIEBEZPIECZNIE SKUTECZNE?

Czytaj więcej

* ta informacja się już więcej nie pokaże