Kategorie
Perfumy

Jovan Secret Amber i Amouage Figment Man

przykładowy flakon
Jovan wydawał się próbować swoich sił w wejściu na rynek bliskowschodni z trzema wodami kolońskimi, opartymi na popularnych stylach z tego regionu. Niestety zatonęły one jak skała, ponieważ ta część świata ma już więcej niż sprawiedliwy udział „marek wartościowych”, które robią lepszą robotę niż Jovan kiedykolwiek mógł.

Kategorie
Perfumy

Burberry Hero – Młody klasyk

Burberry Hero
Burberry to bardzo popularny brytyjski dom projektowy, który w swojej ofercie zapachowej zawiera wiele bestsellerów zarówno na rynku męskim, jak i żeńskim. Choć firma oferuje masowe, designerskie aromaty, większość jej produktów zachowuje poczucie elegancji i wyrafinowania, z których słynie marka.

Kategorie
Perfumy

Tytoń – Moja ulubiona nuta w perfumach

perfumy
Nie jestem pewien, co sprawia, że ​​chcę używać perfum tytoniowych podczas zimowych dni i wieczorów, kiedy za oknem panuje totalny brak zieleni i widać martwe ośnieżone drzewa.

Kategorie
Perfumy

Phoenix Botanicals Tempest Blossom i Bed of Roses – Naturalna intymność

butelka z perfumami
Prawie za każdym razem, gdy piszę recenzję o zapachu utalentowanego niezależnego perfumiarza, myślę sobie, że warto obserwować jego dalszy rozwój. Z tłumu wyróżniają się ci, którzy spędzają czas ze swoimi surowcami.