Kategorie
Perfumy

Burberry Hero – Młody klasyk

Burberry Hero
Burberry to bardzo popularny brytyjski dom projektowy, który w swojej ofercie zapachowej zawiera wiele bestsellerów zarówno na rynku męskim, jak i żeńskim. Choć firma oferuje masowe, designerskie aromaty, większość jej produktów zachowuje poczucie elegancji i wyrafinowania, z których słynie marka. W tym poście chcę przyjrzeć się bliżej nowym perfumom Hero by Burberry i sprawdzić, czy zapewniają one wartość dla przeciętnego faceta poszukującego świetnej męskiej esencji.

Moim zdaniem Burberry Hero woda toaletowa to casualowy zapach dla młodego dżentelmena. Ta kompozycja nie jest głośna ani nieprzyjemna, raczej emanuje wyrafinowaną subtelnością, idealną do noszenia na co dzień. Nowa flagowa kreacja ma pikantne i drzewne fasety i oferuje mocną cytrusową nutę bergamotki, która naprawdę ją wyróżnia. Otwarcie jest świeże z duetem nut żywej bergamotki i stymulującego czarnego pieprzu, co tworzy delikatną mieszankę ciepłej przyprawy z chłodem cytrusów. Zatem wprowadzenie do zapachu jest całkiem atrakcyjne i pociągające. Nuta bergamotki jest po to, by grać pieprzem w lekkim klimacie.

W sercu grają aromatyczne olejki jałowca ujawniające swoje ciepłe korzenne niuanse. Wydaje mi się, że przyprawy w tym wszystkim są trochę niedoceniane, zwłaszcza, że ​​gdy Hero Burberry zaczyna wysychać. W tym momencie przybiera nuty drzewne lub ziemiste i osadza się w zapachu z dużą ilością męskiego uroku. Dostajemy dużo cedru pozyskanego z jego trzech gatunków: atlaskiego, himalajskiego i virginia. Nuty drzew tworzą chłodny, elegancki i uspokajający klimat (jak dla mnie).

Zawartość butelki jest całkiem sucha i gładka po około godzinie. W tle tańczą elementy drzewno-przyprawowe, ale ja głównie traktuję bergamotkę, jałowiec i cedr jako główny rdzeń. Powiedziałbym, że trwałość tych perfum prawdopodobnie ocenia się jako nieco powyżej średniej pod względem tego, jak długo utrzymują się na skórze. Wytrzymują cały dzień pracy i wcześniej nie znikną, ale nie oczekuj też, że będą ciągnąć nadgodziny. 7-8 godzin wydaje się być w porządku na mojej skórze. Jeśli chodzi o projekcję, jest to dość umiarkowany zapach. Nie przejmuje władzy, ale całkiem dobrze wykonuje swoją pracę.

Czy Burberry Hero jest wszechstronny? Tak, uważam że jeśli chodzi o sezonowość woda toaletowa Burberry Hero może działać przez cały rok, w większości. Zwykle unikam noszenia go w mroźne dni, ale mogę to zrobić, jeśli jest to bardziej umiarkowany dzień. Przeważnie lubię mieć Hero na sobie od jesieni do wiosny, latem jeszcze nie próbowałem. Wiem jedno, nie zakładaj tego zapachu zbyt często zimą kiedy jest bardzo niska temperatura, istnieje wiele innych opcji na ten okres.

To, co naprawdę lubię w tym zapachu, to jego gładkość. Jest zbyt wiele wód toaletowych, które mogą być zbyt surowe i przejmować każde pomieszczenie, do którego wejdzie mężczyzna. Burberry jest jak dobra koszula, można go nosić zarówno do pracy, jak i na noc w mieście i jest całkowicie przyjemny, nawet jeśli niekoniecznie jest to rzucający się w oczy aromat. Miałem go kilkakrotnie na randkach i wydawało mi się, że jest we właściwym miejscu. Mógłbym go nosić swobodnie lub blisko kobiety, dlatego jest to tak solidny dodatek do kolekcji każdego mężczyzny.

Powiem, że będzie to głównie coś, na co zdecydują się młodsi i starsi panowie. Hero Burberry jest dobry dla facetów w wieku studenckim, a jednocześnie nie czuje się całkowicie tani ani nie jest zdegradowany do tej grupy demograficznej. Bardziej dojrzali mężczyźni docenią go bezdyskusyjnie. Podsumowując, to świeży i gładki zapach na co dzień, który nie wyskoczy jako coś zupełnie wyjątkowego ani spektakularnego. To perfumy, które pozostają w tle czyjegoś życia i zarabiają na siebie dodając mu odrobinę klasy.

Im częściej noszę Burberry Hero, tym bardziej go doceniam. Wydaje się, że razem z Brit i London są moimi ulubionymi zapachami tej marki. Chociaż ostatnio określiłbym to jako mój trzeci wybór. To zależy od mojego nastroju w danym dniu, ponieważ wszystkie trzy wydają się dobrze pasować do mojego stylu i zapachowych preferencji. Jednak ten ostatni jest najbardziej wyjątkowy, stylowy i różni się od większości ofert, które pojawiły się w ostatniej dekadzie, już pracuje na miano klasyka. To fajna gra o wartości i taka, do której mogę wracać raz za razem.

Dodaj komentarz