Kategorie
Perfumy

Czym jest woda Lady Gaga Eau de Gaga 001?

perfumy
Na pewno znacie wokalistkę Lady Gagę, mimo że od jakiegoś czasu nie pojawia się zbyt często – aż do tego roku, kiedy zaskoczyła swoim występem na Oskarach i przygotowuje nowy album.

Na rynku jest też jej drugi zapach, który bez większego zamieszania wprowadziła jesienią ubiegłego roku. Nazywa się po prostu Eau de Gaga 001 – numer w tytule sugeruje, że prawdopodobnie powinna to być cała seria.

ZRÓWNOWAŻONA KOMPOZYCJA DLA NIEJ I DLA NIEGO
Eau de Gaga jest unisex, a jej krótka kompozycja obiecuje limonkowe, fioletowe, skórzane i drzewne odcienie. W tym też jest wszystko, a z tego wynika, że ​​w dzisiejszej recenzji nie będę zbyt obiektywny, bo kiedy podajesz mi fiołki na drewnie, jestem blisko leżeć na plecach i błogo stawiać brzuch do zadrapania. A raczej nadgarstek do spryskiwania.

Składniki:
Głowa: limonka
Serce: fiolet
Baza: nuty drzewne, skóra

Eau de Gaga 001 rozpoczyna się bardzo intensywnym i musującym limonkowym sprayem, który nie trwa bardzo długo (jak to zwykle w przypadku cytrusów) i po zniknięciu wprowadzenia pozostaje w zapachu jedynie w postaci lekko kwaśnego, pikantnego odcienia, co dobrze współgra z drzewną bazą. Fiołki w Eau de Gaga nie są typowo kobiecymi pudrami, a raczej męskimi, aromatycznymi i tajemniczymi. Brakuje im cukierkowej słodyczy, która może ładnie zneutralizować „dziewczęce” wody z fiołkiem.

OBIECANA SKÓRA JEST NIEZAUWAŻALNA
Wręcz przeciwnie, w ogóle nie czułem skóry. Eau de Gaga może niektórym przypominać zamsz, ale jeśli spróbujesz znaleźć w niej klasyczne odcienie skóry, będziesz bardzo rozczarowany. Moim zdaniem uniseksualność była dobrze wyważona – Eau de Gaga jest wystarczająco delikatna, by mogła ją nosić kobieta, ale ma wystarczająco męskich tonów, by mężczyźni mogli zaakceptować ją jako bardziej delikatną wodę kolońską.

Nowoczesny unisex zapach Lady Gaga Eau de Gaga 001

W rzeczywistości jest dość podobny do słynnego unisex CK One, ale bardziej nowoczesny. Polecam go wszystkim kobietom, które lubią aksamitne fioletowe i irysowe perfumy o świeżych tonach, takie jak Prada Infusion d’Iris czy Hermès Eau de Gentiane Blanche. Mężczyznom przypadną do gustu osoby lubiące aromatyczne i drzewne zapachy, takie jak Bvlgari pour Homme lub nowoczesne, łagodniejsze zapachy, takie jak Dior pour Homme.

Dodaj komentarz