Kategorie
Perfumy

Davidoff Cool Water Men – Wodne Alpha

perfumy Davidoff Cool Water Men
Wodna klasa zapachów została tak prześwietlona, ​​że ​​stała się karykaturą samej siebie. Kiedy mężczyzna prosi dziś o coś „świeżego i czystego” w sklepie w sklepie, prawdopodobnie zostanie spryskany wodnym zapachem. Pod koniec lat 80. nadszedł czas na odejście od owłosionych torsów, które dominowały w męskim zapachu, a perfumy, które zmienią rzeczy na ponad dwadzieścia pięć lat, zostały wydane. Tym zapachem był Davidoff Cool Water autorstwa perfumiarza Pierre Bourdona.

W późnych latach 80. do klubu nocnego większość mężczyzn wybierała zapachy Calvin Klein Obsession for Men, Drakkar Noir lub Ralph Lauren Polo. Wszystko to są wspaniałe aromaty i mają swoje miejsce na osi czasu perfum. Żaden z nich nie zostałby zdefiniowany jako świeży lub czysty. Dlatego kiedy Davidoff pozwolił Pierre’owi Bourdonowi spróbować uchwycić zapach chłodnej wody, było to ogromne ryzyko. Okazało się, że czas był odpowiedni, bo perfumy Davidoff Cool Water for Men odniosły gigantyczny sukces. Ten sukces zaskoczył większość firm perfumeryjnych i minął prawie rok, zanim Cool Water zaczął dostrzegać jakąkolwiek konkurencję. W przepełnionym polu zapachowym, jakie zajmują świeże i czyste wodne kompozycje, zadziwia mnie, jak bardzo ten oryginalny szablon został wykorzystany. Jeszcze bardziej zabawne jest to, że jest kilka wodnych esencji, które mogą się przeciwstawić oryginałowi i za każdym razem, gdy go noszę, przypomina mi się, jaka to była zmiana gry. Teraz można go znaleźć w wielu sklepach za ok. 100 zł za 125 ml.

Davidoff Cool Water MenFOTO-www.e-perfumy.sklep.pl

Davidoff Cool Water for Men ma jedno z moich ulubionych otwarć każdego zapachu, który posiadam. Pierwsze piętnaście minut to dla mnie czysta błogość, kiedy pan Bourdon bierze orzeźwiającą lawendę i skręca ją z kolendrą, rozmarynem, kwiatem pomarańczy i miętą pieprzową. Włączenie ostatniej nuty sprawia, że ​​resztę czuje się jak lodowaty plusk wody uderzający prosto między oczy. Ma energię wibracyjną, którą czuję za każdym razem, gdy się nim spryskuję. Nuty serca są wariacją na ten temat, ponieważ ponownie potrzebne są zielone kwiaty, ale osiąga się to inaczej, ponieważ jaśmin i mech dębowy to kwiat i zieleń. Trochę geranium stanowi połączenie kwiatu, a zieleń i drzewo sandałowe są słodsze dla obecnego jaśminu. Jeśli wierzchołek był świeży, serce jest miejscem, w którym czystość wchodzi w grę i ma mniej ekstrawagancki sposób na podkreślenie swojego punktu. Nutami bazy są bursztyn i piżmo, a Monsieur Bourdon utrzymuje je bardzo lekkie, zgodnie z tym, co do nich doprowadziło. Za pierwszym razem, kiedy nosiłem Cool Water, spodziewałem się, że te nuty staną się bardziej intensywne, ale perfumiarz po raz kolejny tworzył nowy trend. Kompozycja ma na mnie 8-10 godzin żywotności i ponadprzeciętną projekcję.

Cool Water Men Davidoff

Z wszystkich perfum, które noszę, Cool Water for Men Davidoff jest liderem w wywoływaniu niechcianych komplementów. Czy to płeć żeńska czy męska i wszystkie grupy wiekowe rozdawały w moim kierunku upragnione „Dobrze pachniesz!” To prawdziwy klasyk, który przetrwał próbę czasu i został wprowadzony do Galerii Sław The Fragrance Foundation w 2009 roku. Gdy zbliżamy się do letnich miesięcy, nadchodzi sezon Cool Water, aby zabłysnąć. Możesz być pewien, że będzie Cię rozjaśniać przez wiele letnich dni. Za niewielkie pieniądze otrzymasz nie tylko diament rabatowy, ale także jedno z prawdziwych arcydzieł perfum.

Dodaj komentarz