Kategorie
Perfumy

Dolce&Gabbana Light Blue – Owocowy, Ambitny Zapach

Dolce&Gabbana Light Blue
Dolce&Gabbanna to lider w świecie perfum. Każdy zapach, który wypuszczają na rynek, otacza wysokie oczekiwania. Ich jasnoniebieski nie jest wyjątkiem. Jeśli zastanawiałeś się nad tym zapachem, sprawdź naszą recenzję Dolce&Gabbana Light Blue.

Dolce&Gabbana Light Blue – podstawy

Recenzja Dolce&Gabbana Light Blue
Po pierwsze, powinienem zauważyć, że jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem Light Blue, masz szczęście. Mamy dostępne próbki Dolce&Gabbana Light Blue . Próbki perfum pozwalają wypróbować zapach bez inwestowania zbyt dużych pieniędzy.

Light Blue pojawił się na rynku w 2001 roku. Bez wątpienia ten zapach przetrwał próbę czasu.

Często wymieniamy je jako jedne z naszych najlepszych perfum dla kobiet . I jest to bardzo pożądana próbka perfum ze względu na całkowity koszt zapachu. Czasami łatwiej jest wypróbować perfumy niż zainwestować w pełną butelkę. To powiedziawszy, czytając naszą recenzję Light Blue, możesz zainspirować się do podjęcia większego ryzyka.

Jak pachnie LightBlue?

Light Blue to owocowo-kwiatowy zapach. Olivier Cresp jest głównym perfumiarzem tego popularnego zapachu. Jako najlepsze aromaty zastosował unikalny zestaw nut, takich jak sycylijska cytryna i jabłko. W bazie Light Blue spodziewaj się cedru i piżma.

Perfumiarze rzadko używają cytryny jako nuty głowy, ponieważ może to być ryzykowne przedsięwzięcie. Ponadto, w przeciwieństwie do pomarańczy, kwaśne wykwity cytryny nie są poparte owocowymi, słodkimi warstwami. Ale niestety jabłko ratuje dzień.

Użycie cytryny sprawia, że ​​Light Blue to wyjątkowe doznanie zapachowe. Jasnoniebieski wyskakuje przy pierwszym spritzu. To radosne przeżycie, takie jak tańce w nozdrzach dzięki cytrynie.

Light Blue przywołuje energiczną, nocną atmosferę miasta. To super zabawne i szczęśliwe.

Jak długo trwa światło niebieskie?

Light Blue powinien trwać do 5 godzin, co jest nieco przeciętne. Oznacza to, że będziesz musiał aplikować lub ponownie aplikować, jeśli planujesz mieć koktajle po pracy.

Light Blue kampanie reklamowe

David Gandy i Anna Jagodzińska występują w reklamie Light Blue w stylu śródziemnomorskim. Wyobraź sobie sycylijskie lato; po południu zanurzasz się w oceanie, aby się ochłodzić. Tak, to nie jest żadne z naszych żyć, ale świetnie sprzedaje Light Blue.

Uwagi końcowe

Nasza recenzja Dolce&Gabbana Light Blue przedstawia żywy, zabawny zapach, który wykorzystuje rzadką cytrynę jako nutę głowy. Chociaż Light Blue nie trwa tak długo, jak niektórzy chcą, jego wyjątkowe owocowe nuty ustępują miejsca żywemu aromatowi.

Dodaj komentarz