Kategorie
Perfumy

Idealny wiosenny zapach

flakon perfum
Dobierając odpowiednie aromaty, możesz urozmaicić każdą okazję, tak aby wino było idealnym uzupełnieniem Twojej diety. A teraz, gdy zbliża się wiosna, możesz zacząć szukać idealnych perfum, które podkreślą Twój wiosenny styl i osobowość. Wybierz idealne perfumy, które Ci odpowiadają i przygotuj się na najbardziej kolorowy i kobiecy sezon.

Znasz nuty zapachowe?

Jakie są twoje ulubione perfumy? A te, o których myślisz, że nie masz dość? Czy to pierwsza nuta, która pojawia się zaraz po spryskaniu, czy jest to zapach, który po pewnym czasie zanika, czy jest to atrakcyjny zapach, który utrzymuje się po wyjściu z pokoju?

Zapach perfum składa się z trzech części: nuty głowy, nuty środkowej i nuty bazy. Każda nuta wpływa na postrzeganie zapachu przez użytkownika i jego otoczenie.

Nuty głowy robią pierwsze wrażenie perfum i zwykle trwają od 10 do 15 minut. Te zapachy są na ogół najbardziej cierpkie i cierpkie. To pierwsza rzecz, którą poczujesz po otwarciu zakrętki.

Centralną nutą zapachu jest ich umysł i dusza. Perfumy, które rozkwitają ciepłem skóry, nie najmocniejszym zapachem, ale głównym motywem perfum.

Warstwa podstawowa sprawia, że ​​zapach utrzymuje się przez wiele godzin i dodaje głębi i solidności Twojemu ulubionemu zapachowi, łącząc wszystkie inne składniki razem. Są one wyświetlane, gdy środkowe nuty mają się rozproszyć, pozwalając na chwilę harmonii między dwiema warstwami.

Wybór zapachu

Nie daj się jednak zmylić. Wybór zapachu naprawdę nie jest tak skomplikowany. Wiedza o tym, co lubisz, jest czasami tak samo proste, jak pamiętanie tego, co przyciągało Cię wcześniej. Spójrz na swoją kolekcję perfum, czy są one głównie kwiatowe, orientalne czy drzewne?

Niech się uspokoi

Jednak zakup nowego zapachu nie powinien być dokonywany dla kaprysu. Zwykłe powąchanie buteleczki pozwoli Ci tylko dostrzec pełen potencjał perfum. Wiedz, że Twoja skóra również ma swój niepowtarzalny zapach i że wpływa on również na zapach perfum, gdy je założysz.

Pamiętaj, aby nie oceniać butelki za jednym pociągnięciem, ponieważ zapach, który wdychasz, składa się tylko z górnych lotnych nut, a większość z nich to tylko alkohol. Rozpyl kilka na skórze i pozostaw na kolejne 15 minut. Niech ożyje na twojej skórze. Gdy nuty środkowe i bazowe zostaną aktywowane, stanie się jasne, jak perfumy działają na tobie i na twojej skórze.

Zainspiruj się wspomnieniami

Najlepsze zapachy są osobiste i intymne. Wydobywają najbogatsze emocje i najszczęśliwsze wspomnienia. Niektóre zapachy stają się naszym łącznikiem z przeszłością. Czy aromat świeżo upieczonych ciasteczek przypomina niedzielne popołudnia z dzieciństwa? A może róże przypominają ci ukochaną z liceum, zachęcając twoje młode serce do zakochania się?

Poświęcenie chwili na zatracenie się we wspomnieniach to początek odnalezienia prawdziwego nowego zapachu. Dowiedz się, co wywołuje uśmiech na Twojej twarzy i przyspiesza bicie serca. Stamtąd możesz udać się do znalezienia zapachu, który natychmiast Cię odświeży i zainspiruje.

Przekaż swój wiosenny styl

Twoja inspiracja do znalezienia swojego wiosennego zapachu może chować się w Twojej szafie. Zajrzyj do swojej garderoby i zobacz, jaki wygląd chcesz uzyskać tej wiosny. Wybierz zapach, który najlepiej odda Twój styl i dopełni Twój osobisty charakter.

Najlepsze wiosenne perfumy

Jeśli nadal utkniesz, kopiowanie ulubionych rzeczy innych osób nie jest oszustwem. Przynajmniej wskaże ci właściwy kierunek, abyś dalej mógł odkryć swój własny zapach. Czytaj na listach online lub pytaj znajomych, czyje styl osobisty podziwiasz i czujesz, że jest on najbliższy Twojemu.

Dodaj komentarz