Kategorie
Kosmetyki

Murad, Retinol Youth Renewal Collection

krem
Retinol jest stosowany jako składnik kosmetyków od około 40 lat. Najpierw jako kuracja przeciwtrądzikowa, by później rozszerzyć jej zastosowanie w profilaktyce i leczeniu zmarszczek oraz plam starczych, kiedyś okazała się skuteczna jako odnowa skóry.

Jak to działa? Wnikając w głębokie warstwy skóry, dzięki lekkiej masie cząsteczkowej, stymulując kolagen i elastynę. To, co czyni go nie do pobicia, to fakt, że poprawia również wygląd zewnętrznej warstwy skóry. Wspomaga proces odnowy komórek, dzięki czemu szybko zanika martwy naskórek i pojawiają się nowe, jaśniejsze warstwy skóry, a także reguluje proces keratynizacji w celu zmiękczenia cery.

Dlatego dziś chcę podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z Retinol Youth Renewal Collection firmy Murad, rodziny 3 produktów: Serum, Serum pod oczy i Krem na noc. Jeśli nie wiedziałaś, że kuracja z retinolem ma tendencję do pozostawiania skóry dość wrażliwej podczas jej stosowania, w rzeczywistości zwykle odczuwa się nawet swędzenie i dlatego wszystkie produkty z retinolem muszą być stosowane w nocy i można to zrobić przez cały rok, ale niektórzy dermatolodzy sugerują, aby robić to w okresie jesienno-zimowym ze względu na słońce.

SERUM

Po regularnym oczyszczeniu i toniku nakładamy serum, Retinol Youth Renewal Serum ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania przez skórę, w tym typy tłuste (mój przypadek) Przez cały czas nie czułam żadnego dziwnego uczucia używając go, ale pozostawia skórę dość jedwabistą i nie tłustą, jest dostępny w 30 ml butelce i starczał na dość długo. Mam wrażenie, że to serum wykonuje większość pracy, nie mam zmarszczek ani drobnych linii, ale mam tendencję do trądziku z powodu stresu i hormonów, być może plus kilka plam słonecznych na mojej skórze, a także ślady po agresywnym trądziku Cierpiałam jako nastolatka, widziałam dużo poprawy, gładsza skóra, teraz cała moja twarz ma ten sam kolor, ślady są znacznie mniej widoczne. Więc tak, zauważyłem ogromną różnicę przy użyciu tego.

SERUM POD OCZY

Mam szczęście, że nie mam zmarszczek ani linii wokół oczu, tylko cienie pod oczami i stosując Retinol Youth Renewal Eye Serum nie powiedziałabym, że zniknęły, ale bardzo się poprawiły, więc mogę również zmniejszyć ilość of concelear nakładam na mój codzienny makijaż, jak prawdopodobnie przeczytałeś wcześniej, wolę lżejsze i proste makijaże, jak to możliwe w moim codziennym życiu, niestety nie mogę powiedzieć, czy to działa na zmarszczki, ale cienie, które faktycznie pomagają.

KREM NA NOC

Wreszcie Retinol Youth Renewal Night Cream, coś, co naprawdę lubię, gdy używam retinolu, to nawilżanie skóry, aby uniknąć uczucia ściągnięcia i suchości, ten również był na nim retinol, ale w rzeczywistości pomaga uwolnić tę nie tak przyjemną stronę używania retinolu, ale naprawdę nawilża moją skórę i pozwala zasnąć z przyjemnym uczuciem uspokojenia i wiedząc, że retinol będzie działał w nocy. Za każdym razem, gdy zaczynam od retinolu, wyglądam na przyjazny krem ​​nawilżający, ponieważ nie wszystkie nadają się do stosowania razem z tego typu formułami, więc posiadanie odpowiedniej opcji jest naprawdę fajne i działa bardzo dobrze.

Ta kolekcja Retinol od Murada po prostu działała bardzo dobrze na moją skórę, która jest dość wrażliwa i łatwo zapada się, produkty działają bez zabijania skóry. Powodem, dla którego wiele osób rezygnuje z leczenia retinolem, jest to, że nie mogą sobie z tym poradzić.

Wiele osób boi się używania retinolu i przeczytałem tak wiele komentarzy przypadkowych ludzi opowiadających okropne historie, które do pewnego stopnia są po prostu absurdalne, oczywiście retinol nie jest czymś, czego używałbyś przez cały rok, nadużycie oczywiście spowodowałoby katastrofa polega na tym, że od czasu do czasu leczymy skórę, robimy to przez chwilę, a potem wracamy do rutynowej pielęgnacji skóry.

Dodaj komentarz