Kategorie
Perfumy

Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme

Paco Rabanne Pure XS woda toaletowa
Ekskluzywna nowość, której po prostu nie znajdziesz nigdzie indziej. Marka Paco Rabanne stworzyła limitowaną edycję perfum w 2013 roku o nazwie Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme, zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Bądź wyjątkowy i posmakuj tego niekonwencjonalnego rockowego piękna.

GWIAZDA ROCKA

Ucieleśnienie damskiej i męskiej wersji perfum Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme kryje się pod zasłoną ciemności nocy. Jeśli krew gwiazdy rocka bije w twoim ciele, nie ma co do tego wątpliwości. Nie musisz już marzyć o scenie i widowni pełnej fanów. Z tymi perfumami staniesz się gwiazdą.

Zmysłowy, intensywny i żywy zapach dla zmysłowej kobiety, która żyje pełnią życia. Czy lubisz to? Potrzebujesz więc perfum, które nadadzą Ci właściwy rytm w codziennym życiu. Zapach, który zaprowadzi Cię dalej i wesprze Twoją wyobraźnię i twórczą ekspresję.

Perfumy Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme otwierają się tonami neroli, rukwi wodnej i gorzkiej pomarańczy . Takie połączenie może pobudzić i dodać otuchy Twojemu ciału i umysłowi nawet wczesnym rankiem po nieprzespanej nocy.

Brzoskwinie i róże nadają perfumom kobiecość, której potrzebują. nutami bazy są bursztyn, wanilia i mityczny korzeń mandragory . Dzięki niemu cała praca nabiera mistycznego tonu. Perfumy Paco Rabanne Black XS L’Exces Extreme zamknięte są w czarnej owalnej buteleczce ze składnikami ze złocistego kamienia.

Niezależnie od tego, czy przetańczysz całą noc, czy jesteś częścią słynnego zespołu rockowego, Paco Rabanne Black XS L’Exces Extreme ułatwia życie artystom i nie ma rzeczy niemożliwych z Tobą.

Dodaj komentarz