Kategorie
Perfumy

Paco Rabanne Invictus Aqua- Wodny, ale ciężki

Paco Rabanne Invictus
Invictus Aqua (edycje 2016/2018) to kolejny zapach, który snoby kochają nienawidzić, a maniacy z obsesją na punkcie komplementów uwielbiają stawiać na piedestale. Być może dlatego standardowa butelka w kształcie pucharu przeniesiona z Paco Rabanne Invictus jest tak odpowiednia. Proszę nie popełnij błędu, to świeżak, a jego DNA jest najbardziej znajome, tak jakby sama nazwa nie dała ci od razu poznać, że wąchałeś to już niezliczoną ilość razy. Perfumy po prostu dobrze pachną, przynajmniej w sposób, w jaki wszystko, co jest atrakcyjne dla mas, dobrze pachnie i nie wydaje się szczególnie tanie, ale wszystkim kopiowanym kotom nie udaje się osiągnąć tej samej równowagi.

Paco Rabanne InvictusZdjęcia-www.e-perfumy.sklep.pl

W rzeczywistości wiele obecnych zapachów typu ja też jest również produkowanych przez innych projektantów, którzy kopiują DNA Invictus Paco Rabanne. Zazwyczaj czerpią je z tego flankera, który znajduje się po lewej stronie Amyris Homme autorstwa Maison Francis Kurkdjan jako zapach, dzięki czemu znajdziesz się w tej samej świeżej, słodkiej, swobodnej, szykownej okolicy za ułamek ceny. To sprawia, że być może trochę żałujesz, że zrobiłeś to z wodnymi elementami tak wyraźnie przyszytymi, jakbyś miał na sobie drugiego kuzyna Nautica Blue. Wybacz, taki jest wynik pójścia na lewą stronę, próbując obrać niszowy zapach inspirowany kultowym domem i sprawiają, że projektant przejmuje jego klimat. Jest też słoń w pokoju dotyczący oryginalnej limitowanej edycji matowych szklanych butelek 2016 i nieograniczonej reedycji 2018 w niebieskim flakonie, z bitwą między przypadkowymi a prawdziwie wierzącymi w to, czy istnieje znacząca różnica,którą zajmę się za chwilę. Najpierw nastąpi ogólne zestawienie tego, czego można się spodziewać niezależnie od zakupionej wersji. Ostatnią rzeczą, jaką chcę zrobić, to poprowadzić kogokolwiek w ciepłe objęcia skalperów z powodu szumu społeczności.

Paco Rabanne Invictus

Największą różnicą między Rabanne Invictus a Invictus Aqua będzie sposób potraktowania nuty ambry, przede wszystkim i niezależnie od wariantu, który wypróbujesz. Otwarcie Aqua jest dobrze znane miłośnikom protoplasty i zawiera słodycz gumy do żucia z maltolu etylowego, grejpfruta, morski akord różnych materiałów ozonowych itp. Odchylenie od Paco Rabanne Invictus tutaj pochodzi od jałowca i yuzu zmieszanych z nutą wodną dihydromyrcenolu , dzięki czemu wodnisty flanker jest gładszy, głębszy i mniej wyrazisty. Nuta liścia fiołka i owocowa gamma wydają się również zastępować akord liścia laurowego w sercu. Jaśminowe hedione i owocowo-drzewne nuty jonowe odróżniają przejście do bazy od oryginału swoim bardziej aromatycznym charakterem. Podstawą będzie ambroksan, jak można się spodziewać, ale paczula jest w większości nieobecna. Zamiast niej jest większa dawka tonki, by stworzyć analogię do Amyris Homme, o której wspomniałem. Drewno gwajakowe jest nadal obecne, ale cząsteczka drzewa bursztynowego IFF wykonuje większość ciężkich prac po drzewnej stronie rzeczy. Ogólnie rzecz biorąc, Invictus Aqua jest mniej mineralny i piżmowy niż jego finisz. Brakuje mu trochę tej delikatnej zwierzęcej mocy ambry zamiast gładkiej, masowo pociągającej śliskości tonki, która i tak działa lepiej z górną nutą i sercem. Kiedy ludzie mówią o nowoczesnych perfumach dla mężczyzn, które pachną jak żel pod prysznic lub dezodorant, to jest to, o czym mówią w 100%. Zatem nie popełniaj błędów co do ich powszechności, po prostu tutaj jest lepiej niż w większości. Czas noszenia jest mniej więcej taki sam jak oryginału, więc jest to potężna rzecz, kóta trwa godzinami i ma dobrą projekcję przez co najmniej połowę tego czasu. Jest to po prostu o wiele bardziej uniwersalne.

Jako z założenia wodny zapach Invictus Aqua jest okropny, ponieważ nie jest bardzo wodnisty ani przezroczysty po pierwszych piętnastu minutach i nadal nosi się dość ciężko na skórze. Bycie lżejszym, świeższym i gładszym niż Paco Rabanne Invictus sprawia, że Aqua jest po prostu bardziej cywilizowanym i normalnym aromatem dla każdego, kto nie stara się być oszustem z wybraną wodą kolońską. I prawdopodobnie dlatego większość projektantów kopiujących DNA to robi, zamiast odmiany OG. Jeśli chodzi o różnice między wersjami Invictus Aqua z 2016 i 2018 roku, nie są one ogromne, jak niektórzy wpływowi lub ich armia sługusów każą Ci sądzić, ale zauważalna jest zmiana w początkowych momentach. Opcja 2016 wydaje się nieco bardziej ozonowa i ma pikantny różowy pieprz zamiast słodszej jagody jałowca. Oba są nadal słodkie z nutami wodnymi i kończą na tej samej bazie tonka/ambroksan. Lecz kiedy perfumiarze Juliette Karagueuzoglou i Nicholas Beaulieuu ponownie odwiedzili kompozycję po tym, jak Paco Rabanne zdecydował się przywrócić ją jako stałą inkluzję, musieli pomyśleć o różowym pieprzu i ozonie, których było za dużo i zrobić zamianę na bardziej owocową jagodę jałowca, która trochę lepiej pasuje do reszty. Oczywiście, jeśli bezwzględnie potrzebujesz zauważalnych surowców, wspomnień z czasów, gdy mężczyźni byli mężczyznami lub gdy używasz zapachu dla samego zapachu, uderza Cię rękawica zwierzęcego piżma, więc to nie będzie dla Ciebie. Nie ma wątpliwości co do tego, że Invictus Aqua zrobił furorę (gra słów zamierzona) jako niebieski zapach, tworzony wysokim kosztem finalnej ceny, niekoniecznie tak pachnąc, i jest tak wszechstronnie zorientowany na młodzież, że mógłby zostać wypuszczony jako oryginalny Invictus Paco Rabanne z 2013 roku z niewielkimi różnicami w odbiorze.

Dodaj komentarz