Kategorie
Perfumy

Porównanie zapachów Lancome Idole

Lancome Idole Aura
Idole Lancome został wprowadzony na rynek w 2019 roku w świetle reklamy, która głosiła, że posiada najcieńszą butelkę kiedykolwiek zaprojektowaną. A to miało sprawić, że ten wyjątkowy flakon bez trudu zapadnie w pamięć i będzie od razu rozpoznawalny.

Lancome to jeden z moich ulubionych domów zapachowych. Uważam, że jakość ich perfum, w szczególności trwałość i projekcja, sprawiają, że mają one świetny stosunek jakości do ceny. Poza tym zawsze wypuszczają dla mnie nowe zapachy do wypróbowania! Osobiście uważam, że butelka jest całkiem wygodna, ponieważ mniejszy rozmiar może z łatwością zmieścić się w torebce lub kosmetyczce i jest na tyle wytrzymała, że ​​nie pęka.

Lancome Idole Aura – Jaśniejszy niż się wydaje

Zacznę od jednego z nowszych flankerów, tej bądź co bądź kultowej już linii, Idole Aura Lancome

Spodziewałam się, że trzecie wydanie będzie zwyczajnie wersją wody toaletowej. Byłam mile zaskoczona, kiedy wypuścili kolną edycję swoją, która jest mocną wodą perfumowaną. Ten zapach wydaje mi się jak fajna, kochająca imprezy siostra oryginalnego Idole. Z ciepłą i lekko słodką wanilią, której towarzyszy czysta słoność, ten zapach jest stworzony na wieczorne randki i wyjścia. Róża i jaśmin z oryginału pozostały, ale gwiazdą serialu jest wanilia. Zauważyłam również, że butelka została nieznacznie zmieniona, z zaokrągleniem do podstawy, co oznacza, że ​​będzie stać samodzielnie. A to jest coś, czego jej poprzedniczki nie mogły zrobić i za co spotkała je spora krytyka.

Idole – Od niego wszystko się zaczęło

Oryginalna woda perfumowana Idole to piękny zapach róży i gruszki, który polecam jako swobodny, kobiecy aromat na dzień. Można na nim polegać, że będzie trzymać się dobrze, z tą wielką, charakterystyczną, trwałą mocą, z której znane są wszystkie perfumy marki. Nuta jaśminu wspiera trwałą potęgę róży. Zapach gruszki sprawia, że róża jest orzeźwiająca i jakby została świeżo ścięta. Uwielbiam aromat gruszki w perfumach, uważam, że nadaje on owocowości i świeżości bez słodyczy.

Idole L’Intense- Wzmocniony wariant

W 2020 roku po oryginale pojawił się Idole L’intense, mocniejsze, głębsze podejście do oryginalnej wody. Zamiast nuty gruszki na początku jest pomarańcza i gorzka pomarańcza, które nadają zapachowi bardziej jesienny charakter. Następnie dochodzimy do bazy. Tu znajduje się drewno kaszmirowca i paczula, która wspierane są przez charakterystyczne serce z turecką różą i jaśminem. Mniej świeża niż oryginał, ta wersja wydaje się bardziej odpowiednia na chłodniejsze miesiące, a może nawet na głęboki wieczór. Trwała moc i długowieczność są równie dobre jak u klasyka.

Idole Nectar- Nowe dziecko Lancome

To najnowsza kompozycja zaprezentowana na początku 2022 roku. Idole Nectar zachowuje charakterystyczną bogato brzmiącą różę, ale dodaje do niej jedną z moich ulubionych nut zapachowych: prażoną kukurydzę! Karmelizowany popcorn jest ciepły, słodki i pyszny. Dzięki temu przyjemnemu wzbogaceniu całość przypomina wieczorny zapach.

Wraz z premierą perfum Lancome w 2019 r. Zendaya Coleman została ich globalnym ambasadorem. W oryginalnej reklamie charyzmatyczna aktorka jedzie na koniu przez Los Angeles z prześwitującą i bardzo promienną butelką w dłoni. Założyła oszałamiającą sukienkę na imprezę z okazji premiery, na której punkcie mam całkowitą obsesję! Jest dużo młodszą rzeczniczką niż zwykle widzimy w tym domu. Podejrzewam, że Idole jest skierowany do młodszej grupy wiekowej niż ich bestseller La Vie Est Belle

Dodaj komentarz