Kategorie
Perfumy

Recenzja perfum: Pink Fresh Couture od Moschino

Pink Fresh Couture od Moschino
Eklektyczne projekty Moschino zawsze wzbudzają emocje, a Pink Fresh Couture nie jest wyjątkiem. Druga odsłona linii Fresh zawiera kobiecą kwiatową mieszankę i mieści się w kultowej butelce z rozpylaczem czyszczącym. Zapach natychmiast ujawnia uwodzicielską mieszankę żywego różowego grejpfruta, konwalii i czarnej porzeczki, po czym ustępuje miejsca sercu soczystemu granatowi i wyrafinowanej dzikiej róży. W bazie drzewo cedrowe, ambrox i piżmo łączą się, tworząc nieodparty i zmysłowy ślad.

NUTY ZAPACHOWE

Nuty głowy: różowy grejpfrut, casis, konwalia
Nuty serca: granat, różowy hiacynt, dzika róża
Nuty bazy: drzewo cedrowe, ambrox, piżmo

DETALE

Płeć: Kobieca
Stężenie: woda toaletowa
Rodzina węchowa: owocowo-kwiatowa
Różowy kolor tej kompozycji zapowiada kwiatowo-owocowy sok. To żywiołowy i uwodzicielski zapach, bardzo kobiecy.

U góry akordy różowego grejpfruta i cassis igrają ze świetlistymi nutami konwalii. W sercu kwiatowy akord z akordami dzikiej róży i różowego hiacyntu połączony z chrupiącymi ziarnami granatu. Kończy się śladem drzewa cedrowego, nutami ambroxu i piżma, które pozostawiają bardzo zmysłowy ślad na skórze.

Jego pobudka rozpoczyna się zaskakującą eksplozją owoców cytrusowych wypełnionych różowym grejpfrutem, czarną porzeczką i konwalią. Wyjście obdarzone witalnością i energią. Potem jest kobiece, delikatne i eleganckie kwiatowe serce złożone z bukietu dzikiej róży, rześkiego granatu i różowego hiacyntu. Cała ta koniugacja spoczywa na bardziej figlarnym tle z nutami drzewa cedrowego, piżma, ambroksanu, pozostawiając bardzo zmysłowy ślad.
Wybór dobrych perfum jest kluczem do życia i wyrażania piękna, ponieważ zapach może narzucić osobowość, arogancję i atrakcyjność. Woda toaletowa Fresh Couture Pink to zapach, który łączy je wszystkie, dodając romansu i słodyczy Twojej obecności.

Oferuje doskonałą projekcję i długi czas trwania, zniewalając wszystkie zmysły po jego przejściu, nie będąc zbyt uporczywym i przytłaczającym. Jego wspaniały aromat w połączeniu z osobliwą butelką tworzy nieodparty duet zapachu i wzroku. Różowy kolor oraz żywiołowy i uwodzicielski charakter płynu sprawiają, że jest to wyraźnie kobiecy zapach.

Moschino Pink Fresh Couture jest dostępny w pojemnościach 30 ml, 50 ml i 100 ml

Dodaj komentarz